دانشجویان دانشگاه هنر اسلامی تبریز در لیست برگزیدگان مرحله نهایی رشته طراحی صنعتی بیستمین المپیاد علمی دانشجویی کشور قرار گرفتند.

به گزارش تبریزمن، معاون آموزشی و پژوهشی این دانشگاه با بیان خبر فوق افزود : دانشجویان دانشگاه هنر اسلامی تبریز در مرحله نهایی بیستمین المپیاد علمی دانشجویی کشور سال ۱۳۹۴ در رشته طراحی صنعتی حائز رتبه های برتر شدند.

دکتر محمد تقی پیربابایی خاطر نشان کرد : بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور سامان هاشمی رتبه اول و محسن سرایی و سمیرا رضایی به ترتیب رتبه های سوم و چهارم برگزیدگان نهایی رشته طراحی صنعتی بیستمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۳۹۴ را به خود اختصاص داده اند.

پیربابایی تصریح کرد : همچنین از دانشجویان دانشگاه هنر اسلامی تبریز در این المپیاد حسین جمالی رتبه ۱۳ مرضیه حامی رتبه ۱۵ حمیدرضا عمارلو رتبه ۱۶ حامد قربانی رتبه ۱۸ محمد صادق طاهری رتبه ۲۰ و فرناز پوینده رتبه ۲۴ را به خود اختصاص دادند.

 وی اضافه کرد: رشته طراحی صنعتی رشته ای مرکب از هنر و صنعت است و هر چند در جهان قدمتی به اندازه یک قرن دارد اما در ایران از سال ۶۲ در زیر مجموعه گروه هنر راه اندازی شده است و هرچه که می گذرد شاخه های تخصصی تر به آن اضافه می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :