به گزارش تبریزمن، مهدی تارتار پس از تساوی راه‌آهن مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بابت اینکه روز گذشته در کنفرانس نبودم عذرخواهی می‌کنم. در مورد بازی باید بگویم که خیلی خوب شروع کردیم تا دقیقه ۳۵ بر بازی مسلط بودیم. بازیکنان خوب بازی کردند. ۱۰ دقیقه پایانی نیمه اول تیم بهتر شد. در نیمه دوم هم بازی متعادلی داشتیم اما موقعیت‌های ما بهتر از تراکتورسازی بود.

وی تصریح کرد: ما در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل نیز نتوانستیم مشکلات‌مان را با جذب بازیکنان جدید در خط حمله ترمیم کنیم و این مشکلات کماکان ادامه دارد. ان‌شاءالله در آینده با تغییر سیستم بهتر شویم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم، آنها خیلی زحمت کشیدند. از این پس باید به بازی با صبای پرقدرت فکر کنیم که در نقل‌وانتقالات هم خوب ظاهر شده است تا بتوانیم سه امتیاز آن بازی را بگیریم.

سرمربی راه‌آهن تاکید کرد: در برابر تراکتورسازی عملکرد خوبی داشتیم. تیم تراکتورسازی تیم پرقدرتی است که ما هم عملکرد خوبی در مقابل آنها داشتیم. امیدوارم در بازی آینده که مقابل صبا که آنها از تیم‌های پرقدرت‌های لیگ هستند سه امتیاز بازی را کسب کنید که البته سخت است.

تارتار در پاسخ به پرسشس در خصوص اینکه آیا مشکل رمضانی، سرپرست تیم راه‌آهن با قلعه‌نویی، سرمربی تراکتورسازی باعث شد تا او روی نیمکت ننشیند، تصریح کرد: من تمرکزم روی مسائل فنی است و در مورد مسائل مدیریتی صحبت نمی‌کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :