به گزارش تبریزمن، دو تیم پیکان تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۰۰ امروز در استادیوم شهر قدس و در مسابقه ای حساس به مصاف هم رفته اند که این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

تراکتورسازان که برای حفظ موقعیت صدرنشینی خود در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر پا به میدان این مسابقه نهاده اند، از همان ابتدا بازی را تهاجمی آغاز کرده و چندین موقعیت خطرناک روی دروازه مهدی رحمتی ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۸ بازی ارسال های عالی آندو تیموریان باز هم به داد هم تیمی هایش رسید روی توپ برگشتی از شوت لوسیانو ادینهو، فرشاد احمدزاده با ضربه ی برگردان زیبا اولین گل بازی را وارد دروازه پیکان کرد.

در ادامه نیز شاگردان صمد مرفاوی توانایی انجام هیچ حمله ای را نداشتند و لوسیانو ادینهو، فرشاد احمد زاده و شاهین ثاقبی بار ها دروازه مهدی رحمتی را مورد تهاجم قرار داده و یک شوت ادینهو نیز به تیر دروازه برخورد کرد. به این حال هیچ کدام از موقعیت های دو تیم و به خصوص تراکتور به ثمر ننشسته و بازی در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت.

er

هواداران تراکتورسازی در این بازی نیز مثل دیگر بازی های تیم محبوبشان با تعداد زیادی در استادیوم حاضر شده و حدودا ۶ هزار هواداران سرخپوش این دیدار را از نزدیک تماشا می کنند.

تونی الیویرا برای این دیدار از ترکیب حامد لک،خالد شفیعی،دوس سانتوز،محمد ایران پوریان،سعید آقایی،مهدی کیانی،آندرانیک تیموریان،ادینیو ،فرشاد احمد زاده ،فرید بهزادی کریمی،وشاهین ثاقبی به میدان رفته است.

همچنین تیم پیکان نیز با ترکیب مهدی رحمتی،محمد نصرتی،جی لوید ساموئل،سیاوش یزدانی،وحید حیدریه،امیر حسین امیری،احمد جمشیدیان،آندره فریرا،احمد مهدی زاده،سعید دقیقی  و سیامک نعمتی وارد میدان شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :