مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: برای اینکه جشنواره کارآفرینان برتر با ایام محرم و صفر مصادف نشده و شئون این ایام رعایت شود، این جشنواره را به بعد از ماه صفر موکول کردیم.

به گزارش تبریزمن، میراحد حسینی ظهر امروز در جلسه هیئت امنای کانون کارآفرینی استان به تشریح برنامه‌های هفته جهانی کارآفرینی پرداخت و اظهار داشت: افتتاح مرکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی بابک و اطلاع‌رسانی محیطی در خصوص هفته جهانی کارآفرینی برنامه‌های روز یکشنبه ۲۳ آبان نخستین روز این هفته هستند.

وی گفت: روز دوشنبه ۲۴ آبان جلسه هم‌اندیشی و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با بسیج سازندگی استان همچنین جلسه هم‌اندیشی و انعقاد شیوه‌نامه اجرایی تفاهم‌نامه با جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌شود.

حسینی افزود: سه‌شنبه ۲۵ آبان به برگزاری جلسه ایده‌پروری و نوآوری با منطقه آزاد ارس و پیگیری انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اختصاص دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: روز چهارشنبه ۲۶ آبان جلسه هیئت امنای کانون کارآفرینی استان، نشست تخصصی با صاحبنظران کارآفرینی و جراید در خصوص توسعه فرهنگ و هنر کارآفرینی، انجام مصاحبه رادیویی و تلویزیونی با کارآفرینان برتر و رئیس و دبیر هیئت امنا و رئیس کانون کارآفرینی استان به منظور شفاف‌سازی اهداف کانون کارآفرینی و نقش آن در توسعه فرهمگ کارآفرینی در دستور کار قرار داد.

وی برنامه‌های روز پنج شنبه ۲۷ آبان را برگزاری جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر و ارائه مشاوره رایگان در خصوص مباحث کارآفرینی به متقاضیان از طریق مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی اعلام و به شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه در ۲۸ آبان عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی ادامه داد: روز شنبه ۲۹ آبان به برگزاری همایش و کارگاه آموزشی کارآفرینی برای دانشجویان نخبه، بازدید از واحد نمونه کارآفرینی به همراه دانشجویان، برگزاری جلسه هم‌اندیشی کانون و مراکز مشاوره، ارائه مشاوره رایگان در خصوص کارآفرینی به جویندگان کار جهت آشنایی با کسب و کار و روز یکشنبه ۳۰ آبان به شرکت همه جانبه هیئت امنا و اعضای کانون و کارآفرینان استان در مراسمات اربعین حسینی اختصاص دارد.

حسینی خاطرنشان کرد: برای اینکه جشنواره کارآفرینان برتر با ایام محرم و صفر مصادف نشده و شئونات این ایام رعایت شود، این جشنواره را به بعد از ماه صفر موکول کردیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: مقدمات امر فراهم شده و ۲۲۰ نفر تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند که در این مراسم ۹ کارآفرین برتر انتخاب می‌شوند که سه نفر در بخش صنعت، سه نفر در بخش کشاورزی و سه نفر نیز در بخش خدمات انتخاب می‌شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :