وکیل دروازه بان پرسپولیس گفت:اعتقاد شخصی من این است که این پرونده پایان خوشی خواهد داشت.

به گزارش تبریزمن، بهنام علیمحمدی، وکیل سوشا مکانی اظهار داشت: تحقیقات محرمانه است. قرار بازداشت موقتی روز یکشنبه صادر شد و ما هم اعتراض کردیم. یکی از شعبه های محترم دلایل ما را پذیرفت و قرار بازداشت موقت را نقض کرد.

وی درباره میزان وثیقه برای آزادی مکانی عنوان کرد: آنهایی که مبلغ اعلام کردند، خودشان پاسخگو باشند. من باید مواظب گفتار و رفتارم باشند و نمی توانم مبلغی را بگویم.

وکیل دروازه بان پرسپولیس درباره زمان آزادی او تصریح کرد: هر زمان تشریفات اداری طی شود، سوشا مکانی از بازداشت بیرون می آید. بازپرس با رعایت اصل بی طرفی تصمیم گرفت و باید تشکر کنیم. البته تحقیقات ادامه دارد و ما دلایل خودمان را ارائه می کنیم. اعتقاد شخصی من این است که این پرونده پایان خوشی خواهد داشت.

علیمحمدی در ادامه گفت: برخی خبرگزاری ها جای تاسف دارد که شایعه پراکنی می کنند. اینها تبعات دارد و بازتاب دارد. بگذارید پرونده به دور از هیاهو باشد. من هم اینجا کاره ای نیستم. برخی می گویند فلان روز و فلان ساعت آزاد می شود اما تنها مرجعی که تشخیص می دهد، بازپرس محترم و مقام قضایی است. هر کسی بخواهد تعیین تکلیف کند، خیلی زشت است.

وی در پاسخ به این سوال که مکانی شاکی خصوصی دارد یا خیر، افزود: تا جایی که من می دانم، شاکی خصوصی ندارد. این پرونده ۲ وکیل دارد. بنده هر کاری می کنم و حتی شده کنار می کشم تا این پرونده بدون هیاهو ادامه پیدا کند. تا جایی که من می دانم موکل من مجرم نیست. همانطور که بازپرس گفت سوشا مکانی متهم است.

وکیل سوشا مکانی در پایان گفت: این تلنگری برای تمام ورزشکاران و هنرمندان باشد تا مراقب خودشان در فضای مجازی باشند. آبرویی که برود، جمع کردنش سخت است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :