معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز از مکان یابی ۶بازارچه محلی میوه و تره بار در سطح شهر، توسط کارشناسان این معاونت خبر داد.

به گزارش تبریزمن، یعقوب وحیدکیا، با تاکید بر تاثیرمثبت این بازارچه ها در تردد روزانه شهروندان و ترافیک شهر، گفت: مکان هایی که از طرف سازمان میادین برای احداث بازارچه های میوه و تره بار پیشنهاد شده اند، علاوه بر ساماندهی دستفروشان آن نواحی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان، موجب کاهش تردد های روزانه این عزیزان و در نتیجه، کاهش ترافیک خواهدشد.

وی افزود: تمامی این بازارچه ها بر اساس گذربندی های موجود در طرح تفصیلی احداث می شوند که مهم ترین ویژگی آن، دسترسی آسان شهروندان به این مکان ها است.

معاون حمل و نقل شهردار تبریز همچنین تصریح کرد: در نظر گرفتن پارکینگ برای خودروها، پیش بینی دسترسی ایمن برای عابرین پیاده و جمع آوری غرفه های موجود در حاشیه خیابان ها، از جمله مواردی است که همزمان با مطالعه های کارشناسی در این طرح لحاظ شده است.

وحیدکیا، به محل ها مورد نظر برای ایجاد این بازارچه ها اشاره کرد و گفت: ۲۴ متری پاسداران، شهرک امام، شهرک اندیشه، خیابان سبزی کاران، ضلع جنوبی میدان ولی امر و مرزداران، مناطقی هستند که برای ایجاد این بازارچه ها، در نظر گرفته شده اند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :