میر معصوم سهرابی با ۱۳ رای به مدت ۴ سال به سمت رییس هیات هاکی آذربایجانشرقی انتخاب شد.به گزارش تبریزمن، مجمع انتخابات هیات هاکی آذربایجانشرقی به ریاست سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی با حضور ۱۶ نفر از اعضای مجمع برگزار شد و میر معصوم سهرابی با ۱۳ رای و حداکثر آراء به سمت رییس هیات هاکی آذربایجانشرقی انتخاب شد.

میر معصوم سهرابی در مجمع انتخابات هیات در ارائه عملکرد و برنامه های هیات گفت : آکادمی هاکی در آذربایجانشرقی تاسیس میشود.

وی افزود : در ۴ سال گذشته مهمترین هدف هیات توجه به مسائل اخلاقی و فرهنگی و توسعه زیر ساختها و افزایش سالنهای هاکی در سطح تبریز و توسعه هاکی در شهرستانها و تجهیزات هاکی در این سالنها و افزایش مربیان و داوران و توجه به استعدادیابی و تیمهای پایه بوده است.

سهرابی تصریح کرد: مدارس هاکی در طول سال در سالنهای تبریز فعال بوده و از بین این شرکت کنندگان نفرات تیمهای پایه شناسایی و در تمامی رقابتهای کشوری حضور یافته و سالهای آتی شاهد حضور این ورزشکاران در تیمهای ملی نوجوانان خواهیم بود.

میر معصوم سهرابی در ادامه بیان کرد : در طول ۴ سال گذشته در لیگهای برتر بانوان و آقایان شرکت کرده و به مقام سومی لیگ برتر هم رسیده ایم .

وی در خصوص برنامه های ۴ سال اینده هیات گفت : علاوه بر ادامه روند حرکتی ۴ سال گذشته تمرکز بر روی تاسیس مدارس هاکی با امضاء تفاهم نامه همکاری با آموزش و پرورش و میزبانی اردوهای تیم ملی و رقابتهای کشوری و بین المللی و توسعه هاکی در سایر شهرستانها سیاست کاری هیات خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :