مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از برگزاری هجدهمین دوره جشنواره کتاب کودک و نوجوان در این استان و به میزبانی تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، هادی یوسف زاده ÷یش از ظهر شنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران گفت: برای اولین بار در کشور، کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی و تبریز به عنوان میزبان جشنواره کتاب کودک و نوجوان انتخاب شده است و علاوه بر اعطای میزبانی، این رویداد مهم دربرگیرنده‌ اختتامیه‌ هجدهمین جشنواره کتاب کودک و نوجوان، همایش علمی و همچنین برنامه‌ دیدار پدیدآوردندگان با مخاطبان در قالب کاروان کتاب کودک و نوجوان خواهد بود.

وی افزود: این در حالی است که هفده دوره از برگزاری این رویداد ملی هیچ‌گاه به خارج از شهر تهران منتقل نشده بود و تبریز نخستین شهری است که پس از پایتخت، میزبانی این جشنواره را بر عهده می‌گیرد و بر این اساس ناشران، نویسندگان، شاعران، مترجمان و تصویرگران می‌توانند در هجدهمین جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کنند.

مدیرعامل کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی تصریح کرد: با توجه به اهمیت  این رویداد، انتطار می‌رود از یک سو هماهنگی با معاون تولید و دبیران هر یک از برنامه‌ها و از سوی دیگر هماهنگی با دستگاه‌ها و نهادهای همراه و حامی مد نظر قرار گیرد.

گفتنی است مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، طی حکمی مدیرعامل کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی را به سمت دبیر اجرایی گردهم‌آیی پدید آورندگان کتاب کودک و نوجوان منصوب کرده که آذر ۱۳۹۵ به میزبانی تبریز برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :