حسین فرکی در نشست خبری پیش از مسابقه مقابل سپاهان مقابل سفیر قزوین در جام حذفی اظهارات جالبی درخصوص حضور هواداران در بازی تراکتورسازی کرده است.

به گزارش تبریزمن، وی به خبرنگاران در خصوص عدم حضور هواداران در بازی جام حذفی توضیح داد: به دلیل کوچکی ورزشگاه بیش از ۱۰۰۰ هوادار ما نمی توانند در این بازی حضور داشته باشند و این بابت از طرف خودم از هواداران عذرخواهی می کنم.

فرکی ادامه داد: از آنها می خواهم برای اینکه اذیت نشوند به ورزشگاه نیایند چون امکان حضور نخواهند داشت و متقابلا از آنها تقاضا می کنم در بازی بعدی ما که در لیگ برگزار می شود حمایت خود را از ما دریغ نکنند و به این ترتیب میزبان خوب و شایسته ای از تراکتورسازی داشته باشیم.

وی ادامه داد: در روز سه‌شنبه و در بازی مقابل تراکتورسازی هواداران جبران کنند چراکه در دو بازی فصل گذشته این دو تیم شاهد فضای فرهنگی خوبی از سمت هواداران هر دو تیم بوده‌ام.

 

این موضوع درحالی است که تراکتورسازان در اصفهان هیچوقت تنها نمانده و هوادارانی از اصفهان، تهران، کرج، تبریز و دیگر شهر های کشور برای حمایت سرخ پوشان در استادیوم حضور داشته و حمایت خود را نشان داده اند.

تراکتورسازان از هفته ششم مسابقات لیگ برتر، روز سه شنبه ۲۴ شهریور از ساعت ۱۷:۳۰ میهمان طلایی پوشان سپاهان خواهند بود.


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :