نمایندگان آذربایجان شرقی در لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز و در چهارچوب هفته شانزدهم برابر حریفان خود به میدان می روند.

به گزارش تبریزمن، هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور امروز با انجام چند دیدار در تبریز و شهرهای مختلف سپری می شود که طی آن دو نماینده استان در این رقابتها برابر حریفان خود صف آرایی می کنند.

بر اساس برنامه امروز از ساعت ۱۶ هفت بازی بصورت همزمان برگزار می شود که طی آن در یکی از این بازی ها تیم مس سونگون در سالن شهید پورشریفی تبریز برابر تیم شهرداری ساوه به میدان می رود.

مس سونگون هم اکنون با کسب ۳۳ امتیاز پس از تیم ۳۸ امتیازی گیتی پسند در جایگاه دوم ایستاده است. تیم شهرداری ساوه نیز در جدول رده بندی مسابقات با ۲۴ امتیاز در خانه ششم قرار دارد.

در یکی دیگر از بازی های امروز تیم دبیری تبریز در دیداری حساس به میهمانی تیم حفاری اهواز می رود. دبیری که یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور به شمار می آید هم اکنون با ۳۱ امتیاز پس از گیتی پسند و مس در رده سوم جدول قرار گرفته است. اما تیم حفاری اهواز نیز که جدی ترین تعقیب کننده دبیری در جدول است، ۲۹ امتیازی است و در رده چهارم جای دارد.

این دیدار به دلیل امتیازات نزدیک دو تیم به هم و نیز امکان جابجایی رده دو تیم در جدول مسابقات از اهمیت بالایی برخوردار است و از طرفی تیم برنده یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک تر خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :