بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: تیم تأسیسات هم یکی از بهترین تیم های لیگ است و باوجود شمسایی تیم خوب و قدرتمندی را مثل سال گذشته جمع کرده‌اند که با بدشانسی بازی اول با تأسیسات بود که امیدواریم نتیجه این بازی را در هفته‌های بعد جبران کنیم.

به گزارش تبریز من، بابک نصیری بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان بعد از شکست مقابل تأسیسات دریایی در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: بازی بسیار حساسی برای هر دو تیم بود و هر دوتیم نمایش بسیار خوبی را داشتنند که با بدشانسی نتوانستیم نتیجه دلخواه خودمان را کسب کنیم.

وی افزود: بازی اول لیگ همیشه شرایط سختی را دارد و این باعث شده بود یک مقدار فشار روی تیم ما ایجاد شود ولی در تمام‌وقت بازی ما نمایش خوبی را داشتیم و می‌توانستیم از این بهتر هم باشیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان تصریح کرد:ما موقعیت‌های بسیار زیادی را از دست دادیم و شاید امروز روز خوب ما نبود چون من اعتقاد دارم ما بهتر از این ها هستیم و می توانیم بهتر از این ظاهر شویم.

نصیری تأکید کرد:تیم تأسیسات هم یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و باوجود شمسایی تیم خوب و قدرتمندی را مثل سال گذشته جمع کرده‌اند که با بدشانسی بازی اول با تأسیسات بود که امیدواریم نتیجه این بازی را در هفته‌های بعد جبران کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حمایت هواداران بسیار عالی بود و باوجوداین هواداران ما به قهرمانی با یک دید بازتر نگاه می‌کنیم که باوجود و حمایت این عزیزان کار ما برای رسیدن به هدفمان آسان‌تر می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :