فخیم گفت: بازی بسیار خوبی بود و تیم ما هم نمایش خوبی داشت و با توجه به موقعیت‌های هم که داشتیم می‌توانستیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم که بازی درنهایت در دقایق آخر با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز بعد از تساوی مقابل تیم فوتسال فرش آرای مشهد در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت:بازی بسیار خوبی بود و تیم ما هم نمایش خوبی داشت و با توجه به موقعیت‌های هم که داشتیم می‌توانستیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم که بازی درنهایت در دقایق آخر با نتیجه تساوی به پایان رسید.

وی افزود: تیم فرش آرا هم‌بازی خوبی را مقابل ما نمایش داد و پابه‌پای تیم ما جلو می‌آمد و از انگیزه بالایی برخوردار بودند که این هم کار را برای تیم ما سخت کرده بود.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت:تیم مابعد از شکست مقابل تأسیسات برای کسب یک نتیجه خوب به تبریز آمده بود تا نتیجه بازی قبل را جبران کند که مقابل فرش آرا تیم ما همه تلاش خود را کرد تا به پیروزی برسد ولی با بی‌دقتی‌های که داشتیم برد را با تساوی عوض کردیم.

وی تصریح کرد: هواداران همیشه یار و یاور تیم ما بوده‌اند و مقابل فرش آرا هم با حمایت‌های که داشتند به تیم روحیه دادند و من امیدوارم در هفته‌های بعد نتایج بهتری را کسب کنیم.

فخیم در مورد درخشش خود در این بازی گفت: من همه تلاش خود را می‌کنم تا برای تیم مفید واقع شوم و تلاش همه بازیکنان در بازی خوب من و تیم دبیری نقش دارد .

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :