دروازه‌بان تیم تراکتورسازی تبریز گفت: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و مطمئن باشید بازیکنان ما بهتر از این هستند که باگذشت زمان به آمادگی کامل خواهند رسید.

به گزارش تبریزمن، محمد رضا اخباری دروازه‌بان تیم تراکتورسازی تبریز بعد از کسب اولین برد خود با پیراهن تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: تیم ما مقابل گسترش فولاد بازی بسیار خوبی را نمایش داد و با توجه به اینکه سه گل در نیمه اول این مسابقه به ثمر رساندیم تیم حریف در نیمه دوم از ما بهتر بود و برای جبران نتیجه همه تلاش خود را کرد ولی تیم ما بهتر از گسترش بود و خوشحالم که اولین سه امتیاز خود را در تبریز به دست آوردیم.

وی افزود: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و مطمئن باشید بازیکنان ما بهتر از این هستند که باگذشت زمان به آمادگی کامل خواهند رسید که در هفته‌های اول لیگ این شرایط عادی است و تا به آمادگی کامل برسند زمان لازم خواهند داشت.

دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز گفت: من همه تلاش خود را خواهم کرد تا برای تیم تراکتورسازی مفید واقع شوم و امیدوارم بتوانم با درخشش در بازی‌ها هم دل هواداران تراکتورسازی را شاد کنم و هم به تیم ملی برسم.

وی تصریح کرد: ما هنوز در اول راه هستیم و بازی‌های زیادی را در پیش داریم که امیدوارم در بازی‌های بعدی خود نیز نتایج خوبی را کسب کنیم و بازی‌های خوب پو تماشاگرپسندی را ارائه دهیم.

اخباری گفت: تیم گسترش فولاد از تیم‌های خوب لیگ است و مقابل ما نشان داد حرف‌های زیادی در ادامه لیگ برای گفتن خواهد داشت.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :