علی افضل پس از کسب پیروزی قاطعانه برابر فردوسی مشهد گفت: فردوسی از تیم های خوب ایران است و با سیستم خاصی که در نیمه اول داشت توانست بازی خوبی را نمایش دهد، با این حال ما نیز با برنامه ریزی که داشتیم توانستیم در نیمه دوم بازی را کنترل کرده و در نهایت نیز برنده مسابقه شویم.

به گزارش تبریزمن، علی افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در خصوص بازی با فردوسی مشهد و شرایط تیم به خبرنگار تبریزمن گفت: بازی بسیار خوبی را تیم ما نمایش داد و خوشحالم که با یک پیروزی پر گل این تیم را شکست دادیم که امیدوارم در بازی‌های بعد نیز این نتایج خوب خود را تکرار کنیم.

وی افزود: تیم فردوسی از تیم های خوب لیگ است و با سیستم خاصی که در نیمه اول داشت بازی خوبی را نمایش دادندولی ما با برنامه‌ریزی که داشتیم در نیمه دوم بازی را به در دست گرفتیم و موفق دیم این تیم را شکست دهیم.

سرمربی تیم مس سونگون گفت: بازیکنان ما موقعیت‌های بسیار زیادی داشتند و اگر دقت بالایی را در زدن ضربات آخر داشتند می‌توانستیم با گل‌های بیشتر این تیم را شکست دهیم .

وی در مورد عصبانیت خود در اواخر بازی گفت: دلیل اصلی عصبانیت من بی‌دقتی بازیکنانم بود که بااینکه دروازه خالی بود در زدن توپ‌های آخر مکث زیادی می‌کردند و به این دلیل یک‌لحظه عصبی شدم.

افضل گفت: امیدوارم در بازی‌های بعدی نیز این نتایج را تکرار کنیم و به هدف خود که قهرمانی است دست پیدا کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :