بازیکن جدید تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: مدیریت و کادر فنی باشگاه، شرایط لازم برای موفقیت را مهیا کرده اند.

به گزارش تبریزمن، داریوش شجاعیان در رابطه با شناخت از گسترش فولاد گفت : شناخت نسبتا خوبی از باشگاه گسترش فولاد دارم و می دانم که سال گذشته این تیم شرایط سختی داشت و با آمدن آقای کمالوند، بازی های بهتری از این تیم شاهد بودیم و امسال هم فکر می کنم بتوانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

بازیکن سابق بهمن شیراز در رابطه با عملکرد گسترش فولاد در نقل و انتقالات نیز گفت : بازیکنان جذب شده جز بهترین بازیکن تیم هایشان بوده اند و بازیکنان حفظ شده هم شرایط خوبی دارند. مطمئن باشید که رفته رفته همه چیز بهتر می شود و با آمادگی بیشتری وارد مسابقات خواهیم شد.

وی در رابطه با قرعه گسترش فولاد در مسابقات فصل پانزدهم لیگ برتر نیز اظهار داشت : قرعه ما خوب است و امیدوارم با ارائه بازی خوب و کسب سهمیه آسیایی دل مردم تبریز و هواداران گسترش فولاد را شاد کنیم.

شجاعیان از بازی هفته اول لیگ برتر به عنوان یک بازی سخت یاد کرد و گفت : هفته اول تا پنجم اکثر تیم ها از همدیگر شناخت ندارند به همین خاطر شاید بازی ها آن کیفیت لازم را نداشته باشند اما قطعا این مسائل حل می شود، تلاش ما برای موفقیت گسترش فولاد است و امیدوارم هفته اول نیز با ارائه یک بازی تماشاگر پسند بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص شرایط تیم نیز گفت : شرایط کنونی بسیار خوب است ، اردوها و بازی های تدارکاتی باعث شناخت ، هماهنگی و صمیمت بیشتر بازیکنان با یکدیگر شده است؛ سعی خواهیم کرد با همین همیت وارد مسابقات شویم از سوی دیگر مدیریت و کادر فنی نیز همه چیز را برای موفقیت مهیا کرده اند.

 

به نقل از روابط عمومی باشگاه


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :