به گزارش تبریزمن، تونی الیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی با راه آهن در خصوص دیدار با این تیم و شرایط تراکتورسازی برای این مسابقه گفت: ما خودمان را آماده کرده ایم تا با یک بازی خوب و برنامه ریزی شده سه امتیاز را بدست آوریم. دو بازی اخیر راه آهن را آنالیز کرده و از شکل بازی آن ها آگاهی داریم. امیدوارم با تلاش هایی که برای پیشرفت تیم انجام داده ایم، علاوه بر بازی با گسترش در بازی مقابل راه آهن هم جواب دهد.

وی ادامه داد: این تفکر که راه آهن در دقایق پایانی در رقابت های لیگ حضور داشته و تیم ضعیفی است، اشتباه بوده و ما اینگونه فکر نمی کنیم. در لیگ ایران تمام بازی ها سخت است و ما برابر تک تک مسابقات خود برنامه داریم.

سرمربی تیم تراکتورسازی افزود: ما هر روز تلاش میکنیم تا بهتر از قبل باشیم و در هفته قبل هم عملکرد خوبی داشتیم؛ در طول تمریناتی هم که داشتیم از همه بازیکنان راضی هستم و همه آنها نمایش خوبی داشته اند که این موضوع کار من را برای انتخاب بازیکن برای حضور در زمین سخت کرده است و تیم ما آماده رویایی و کسب برد مقابل راه آهن است.

تونی در خصوص عدم حضور پرشور هواداران در دیدار های قبلی گفت: تنها نکته ای که من می دانم، این است که تراکتورسازی تنها نبوده و همیشه از حمایت هواداران برخوردار خواهد بود. دلیل عدم حضور پر تعداد در بازی های قبلی شاید گرمای هوا و ساعت نامناسب بازی بوده است.

تونی درباره وضعیت مصدومان گفت: مصدومی نداریم و همه بازیکنان در اختیار تیم هستند.

سرمربی تراکتورسازی با رضایت از وضعیت سربازان تیم گفت: تمرین کردن یک مسئله است و بازی کردن یک مسئله دیگر، برخی از بازیکنان هنوز به شرایط ایده ال نرسیده اند و هنوز با تیم هماهنگ نشده اند اما با این حال ما سعی خواهیم کرد تیم خوبی را درست کنیم تا در طول مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :