منتخب اصلاح طلب مجلس دهم از حوزه تبریز گفت که قطعا برای نایب رئیسی در مجلس دهم کاندیدا خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، مسعود پزشکیان از تصمیم قطعی خود مبنی بر کاندیداتوری برای نایب رئیسی مجلس خبر داد و تاکید کرد: من هیچ وقت دنبال این مسائل نبودم و همیشه بچه ها اصرار می کردند و من هم کاندیدا می شدم. الان هم یک سری از بچه ها پیگیر هستند که من کاندیدا شوم  و من هم کاندیدا می شوم.

پزشکیان با تاکید بر اینکه برایش مهم نیست رای بیاورد یا نیاورد،‌ در پاسخ به این سوال که اگر فراکسیون کاندیداهای دیگری برای نایب رئیسی داشته باشد، انصراف می دهد یا خیر؟، اظهار کرد: برای من فرقی ندارد که فرد دیگری هم کاندیدا  باشد یا خیر. من شخصا تصمیم می گیرم و نه اینکه جریانی به جای من تصمیم  بگیرد.

او تصریح کرد: برای من مهم نیست که آنها به من رای بدهند یا نه. فعلا شرایط اینگونه است که عده ای  فکر می کنند من می توانم کمکی بکنم و برای همین در عرصه حاضر می شوم.

پزشکیان گفت: رئیس شدن ساده ترین کار است. اما مهم این  است که بتوانی مسئولیتی  را که برعهده گرفتی درست به مقصد برسانی. خیلی سخت است که آدم بتواند پاسخگو باشد. آدم ها نباید دنبال قدرت بدوند و اگر چیزی از دستشان گرفتند،‌ نباید تاسف بخورند. آن وقت می توانند حق را بگویند، چراکه کسی می تواند حق را بگوید که به پستی وابسته نباشد و به دنیایی دلبسته نباشد. افراد خیلی اوقات نمی توانند حرف  حق را بزنند چرا که می ترسند آنها را رئیس نکنند یا پستشان را بگیرند.

گفتنی است پزشکیان پیش تر گفته بود که برای نایب رئیسی هنوز تصمیمی نگرفته است اما امروز از تصمیم قطعی خود خبر می دهد.

تابش: کاندیداهای هیات رئیسه را در مجمع به رأی می‌گذاریم

در همین حال منتحب مردم اردکان در مجلس دهم گفت: برای انتخاب کاندیداهای هیات رئیسه مجلس دهم در مجمع عمومی فراکسیون عمومی رای‌گیری می‌کنیم.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره کاندیداهای فراکسیون امید برای اعضای مختلف هیات رئیسه اظهار کرد: در جلسه مجمع روز سه شنبه بسیاری از مسائل روشن می شود.

او درباره کاندیداتوری خودش برای هیات رئیسه نیز گفت: مجمع باید تصمیم بگیرد. همه تصمیمات ما در فراکسیون امید دموکراتیک است و به آرای عمومی گذاشته می‌شود.

او درباره کاندیداهایی که تاکنون در فضای عمومی مطرح شده و برخی رسانه ها خبر داده بودند که در جلسه های پیشین فراکسیون امید درباره آنها بحث شده است،‌ گفت: ما در هیچ جلسه‌ای وارد مصادیق نشده‌ایم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :