فردی که با انتشار تصاویر و فیلم‌های شخصی و خصوصی نامزد سابق خود موجب هتک حیثیت و آبروریزی وی شده بود توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش تبریزمن، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر اینکه فردی ناشناس فیلم ها و تصاویر شخصی وی را در فضای مجازی منتشر کرده است، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا استان قرار گرفت.

سرهنگ جهانگیر کریمی افزود: با اظهارات شاکی پرونده ای در این زمینه تشکیل و کارشناسان پلیس فتا با جستجوی علمی و تخصصی در فضای مجازی هویت اصلی انتشار دهنده این تصاویر و فیلم ها را شناسایی و طی عملیاتی با هماهنگی مقام قضاییوی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم نامزد سابق شاکیه بود اظهار داشت:متهم در مواجه با مدارک و مستندات این پلیس صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را انتقام جویی از دختر مورد علاقه خود عنوان کرد.

سرهنگ کریمی عنوان کرد: برابر قانون جرائم رایانه ای هر کس بوسیله سامانه های مخابراتی و رایانه ای صوت و تصویر یا فیلم یا اسرار دیگری را بدون رضایت او منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا به هر نوعی موجبات هتک حیثیت افراد را فراهم نماید به حبس و جزای نقدی محکوم خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :