مدیر کل سازمان حفاظت از محیط زیست با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد که برگزاری مسابقه فوتبال در روز دوشنبه بلامانع است.

به گزارش تبریزمن، اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در نامه‌ای به رئیس سازمان لیگ اعلام کرده که برگزاری مسابقه در روز دوشنبه بلامانع است. متن این نامه به شرح زیر است:

با سلام و دعای خیر احتراما ضمن تشکر از اجرای مصوبه کمیته اضطرار مبنی بر عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر در مورخ ۶ دی ماه در تهران، درخواست آن سازمان مبنی بر برگزاری مسابقات لیگ برتر در روز دوشنبه مورخ ۷ دی ماه در کمیته اضطرار آلودگی هوا مطرح گردیید و با توجه به پایین بودن نسبی شاخص آلودگی هوا در مناطق ۲۲ و ۱۳ برگزاری مسابقات به در خواست آن سازمان و در صورت تایید کمیته پزشکی لیگ در ورزشگاه‌های تختی و آزادی بلامانع است.

بدیهی است تمام جوانب مرتبط با حوزه سلامت از جمله اورژانس تهران به تعداد کافی  در استادیوم ها و ایجاد اطمینان از سلامت بازیکنان قبل از مسابقه و همچنین با کانون هواداران باشگاه‌های دارای مسابقه در روز فوق الذکر بر عدم حضور تماشاگران که با مشکلات قلبی و ریوی مو اجه هستند  ضروری است.

محمد هادی حیدرزاده


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :