به گزارش تبریزمن به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، باشگاه تراکتورسازی تبریز طی بیانیه ای ماجرای غیبت مدافع تیم آقای خالد شفیعی را بیان نمود.

خالد شفیعی در تمرین روز سه شنبه تیم حاضر نگردید از این رو نام وی از لیست بازی با سایپا خط خورد
این بازیکن برخلاف ادعای مطرح شده در رسانه ها جزو بازیکنانی است که بیشترین دریافتی را نسبت به سایر بازیکنان از مبلغ قرارداد خود داشته است .

وی بازیکنی است که پس از حضور آقای امیر قلعه نویی به لیست ۱۸ نفره تیم راه یافته و در اکثر بازی ها نیز به عنوان یار اصلی راهی زمین مسابقه شده است.

علی رغم این اتفاقات مبارک در خصوص این بازیکن ، نامبرده تخطی نموده و مسایل شخصی خود را به تیم مرتبط نموده و از حضور در تمرینات تیم سربا زده است.

با توجه به تخلفات صورت گرفته سرمربی تیم وی را در اختیار باشگاه قرارداده است تا در جلسه کمیته انضباطی نسبت به بررسی ادعا های واهی این بازیکن تصمیم گیری لازم از سوی باشگاه صورت پذیرد .

ایوب ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی در خصوص غیبت خالد شفیعی در تمرینات گفت: شفیعی دیروز از ما خواست که به او اجازه دهیم برای پیگیری پاس نشدن چکش و هماهنگی با وکیل تمرین را ترک کند که ما به او این اجازه را دادیم. پس از این اتفاق دیگر مسائل شخصی وی ربطی به ما ندارد و نمی توانیم در این مورد اظهار نظر نماییم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :