ششمین روز ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز در ستاد انتخابات در وزارت کشور و ٢٠٧ حوزه اصلی انتخابیه در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش تبریزمن، ششمین روز ثبت نام از داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ٢٠٧ حوزه اصلی انتخابیه و ستاد انتخابات در وزارت کشور آغاز شد.

طبق اعلام آخرین آمار ثبت نام کنندگان تا ساعت ١٩ دیروز(چهارشنبه ٢ دی ماه)، ٧٨٨ نفر برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ۵ هزار و ٧٩۵ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

مهلت ثبت نام برای انتخابات خبرگان روز گذشته پایان یافت و فرصت ثبت نام برای داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی تا روز جمعه(٧ دی ماه) ادامه دارد.

ثبت نام وزیر جهاد کشاورزی احمدی نژاد

صادق خلیلیان در اولین ساعت ثبت نام با حضور در فرمانداری تهران در دهمین دوره انتخابات مجلس ثبت نام کرد. وی که وزیر کشاروزی دولت دهم بوده است ارتباطش با احمدی نژاد را نفی کرد و گفت: احمدی نژاد بنا ندارد در انتخابات از فرد یا گروهی حمایت کند.

خلیلیان در عین حال تاکید کرد: اصولگراست و از لیست اصولگرایان استقبال می کند.

لاله افتخاری و مرضیه وحید دستجردی ثبت نام کردند

لاله افتخاری نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو حزب موتلفه اسلامی با حضور در محل ستاد انتخابات کشور برای انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

مرضیه وحید دستجردی وزیر اسبق بهداشت با حضور در ستاد انتخابات کشور از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

آخرین آمار ثبت نام کنندگان/ نام نویسی ۵۶۲ زن

 دبیر ستاد انتخابات در ساعت اولیه امروز در جمع خبرنگاران آمد و آخرین آمار ثبت نام کنندگان مجلس را اعلام کرد. به گفته پور علی مطلق تاکنون ۵هزار و ۹۲۱ نفر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۶۲ نفر بانوان هستند.

نادران هم بلاخره نام نویسی کرد

الیاس نادران نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در فرمانداری تهران داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی شد. پیش از این گفته می شد نادران تمایلی برای ثبت نام ندارد.

نادران در جمع خبرنگاران درباره ترکیب احتمالی مجلس آینده افزود: فکر نمی‌کنم تفاوت اساسی به لحاظ گرایشی در ترکیب مجلس آینده وجود داشته باشد و به نظرم مجلس آینده اصولگرا است. از بیش از یک سال پیش جلسات دوجانبه و سه جانبه در جریان اصولگرایی آغاز شده است، توفیقات خوبی در این زمینه حاصل شده و سایر مجموعه‌های اصولگرایی که در نشست‌های اولیه هم نبودند دعوت شدند که البته اجابت شده و امیدوارم ائتلاف حداکثری در جریان اصولگرایی صورت گیرد.

ثبت نام یک عضو کمیسیون امنیت ملی

حجت الاسلام وحید احمدی نماینده مردم هرسین در مجلس شورای اسلامی برای انتخابات دهمین دور مجلس شورای اسلامی نیز ثبت نام کرد.

سهیلا جلودارزاده هم ثبت نام کرد

سهیلا جلودار زاده فعال اصلاح طلب و نماینده پیشین مجلس هم با حضور در وزارت کشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

کاندیداتوری فاطمه آلیا

فاطمه آلیا هم در فرمانداری تهران در انتخابات مجلس ثبت نام کرد. وی عضو جبهه پایداری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی است. آلیا در جمع خبرنگاران  گفته است: «اگر در لیست اصولگرایان نباشم، به طور مستقل در انتخابات شرکت نمی‌کنم.» آلیا همچنین گفت: «قرار شده است چنانچه در لیست قرار نگیریم، به صورت مستقل و منفرد در انتخابات شرکت نکنیم؛ بلکه انصراف دهیم.»

معاون اول دولت نهم ثبت نام کرد

پرویز داوودی معاون اول دولت نهم و عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در محل ستاد انتخابات در وزارت کشور از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

دبیر کل موتلفه و اسدالله بادامچیان هم ثبت نام کردند

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی و اسدالله بادامچیان نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با حضور در محل ستاد انتخابات در وزارت کشور از حوزه تهران برای انتخابات مجلس دهم ثبت نام کردند.

لیست ورزشکاران

حمید سجادی اولین وزیر پیشنهادی ورزش دولت یازدهم با حضور در فرمانداری تهران، داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

از حوزه انتخابیه تهران و به طور مستقل در انتخابات مجلس شرکت می‌کنم، اما ممکن است تا زمان انتخابات، در لیست ورزشکاران هم قرار بگیرم.

عضو هیات مدیره باشگاه سایپا تصریح کرد: آقای خیابانی هم از کرج و در لیست ورزشکاران کاندیدا می‌شود.

ثبت نام ۷ هزار و ۲۹۶ داوطلب تا ساعت ۱۳

مقیمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران آمد و  آخرین آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات مجلس دهم را اعلام کرد.

دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت ۱۳ امروز ۷ هزار و ۲۹۶ داوطلب در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :