رئیس کمیسیون تحقیق، نظارت و بازرسی شورای اسلامی شهر تبریز بر ساخت و اجرای پایانه‌های استاندارد اتوبوسرانی در سال آینده تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، داود امیرحقیان در بازدید از نقاط پیش‌بینی شده برای احداث توقفگاه و پایانه‌های استاندارد برای شرکت واحد اتوبوسرانی اظهار داشت: پیگیری شورا و شهرداری بعد از ۵۰ سال از عمر ناوگان اتوبوسرانی شهر می‌تواند این شرکت خدمت نهاد را صاحب پایانه‌های استاندارد کند.

وی در بازدید از املاک پیشنهادی برای احداث توقف‌گاه، تعمیرگاه و پایانه در نقاط مختلف شهر تبریز با بیان این مطلب تصریح کرد: توسعه شهر و به تبع آن توسعه زیرساخت‌ها از جمله ناوگان اتوبوسرانی این مجال را می‌طلبد که به نیازهای حوزه حمل ونقل در احداث پایانه‌های استاندارد جامه عمل بپوشانیم.

این عضو شورا اظهار امیدواری کرد در سال ۹۵ پایانه شهید مطهری (راسته کوچه) و پایانه ارتش شمالی در محدوده خیابان خاقانی به صورت عملیاتی آغاز شود تا شاهد پایانه‌های استاندارد در کلانشهر باشیم.

رئیس کمسیون تحقیق، نظارت و بازرسی شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به لزوم رفاه عمومی در شبکه اتوبوسرانی و توجه به رفاه اتوبوسرانان و عوامل اجرایی در طول روز اظهار داشت: احداث پایانه‌ها با رویکرد توسعه‌محوری می‌تواند فضای مناسبی برای خدمات‌رسانی مطلوب ناوگان حمل ونقل عمومی به شهروندان و مسافران باشد.

امیرحقیان افزود: تمام امکانات رفاهی برای مسافران و اتوبوسرانان اعم از نمازخانه، استراحتگاه، سرویس‌های بهداشتی، گیشه‌های استاندارد شارژ و فروش کارت بلیط در این پایانه‌ها پیش‌بینی شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :