فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری دو سارق حرفه‌ای خودرو با چهار فقره سرقت توسط مأموران یگان امداد این شهرستان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، فرهنگ نوروزی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت خودرو در منطقه‌ای از تبریز، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار پلیس تبریز قرار گرفت.

وی افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر مشاهده یکی از خودروهای سرقتی در ناحیه‌ای متروکه در خارج از شهر، ماموران یگان امداد شهرستان تبریز که مشغول گشت‌زنی در آن منطقه بودند، به سرعت در محل حاضر شدند و دو نفر را درحال اوراق کردن خودروی سرقتی مشاهده کردند.

نوروزی تصریح کرد: هر دو متهم با دیدن خودروی پلیس، سعی در فرار داشتند که هوشیاری ماموران پلیس آنها را ناکام گذاشت.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری سارقان، بیان داشت: متهمان در این خصوص به بیش از چهار فقره سرقت خودرو اعتراف کردند که جهت بررسی بیشتر و سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی استان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از شهروندان خواست تا خودرو خود را به تجهیزات امنیتی و بازدارنده از جمله قفل پدال، قفل فرمان، دستگاه مکان یاب (جی پی اس) و سویچ مخفی مجهز کرده و از پارک خودروها در محل‌های کم تردد و رها کردن آن به صورت روشن در کنار معابر خودداری کنند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک موضوع را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :