به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان از ساعت ۱۸:۱۵ امروز برای برگزاری دیدار پنجم خود در رقابت های لیگ برتر در استادیوم یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

همچون دیدار گذشته تراکتورسازی، بازیکنان این تیم نمایش ضعیف و حتی ضعیف تری را به نمایش گذاشته و اندک هواداران حاضر در استادیوم و بینندگان تلویزیونی را ناامید تر از گذشته کرده اند.

بازی تراکتور با دو مهاجم نیز نتوانست تاثیر چندانی در روند مسابقه داشته باشد و شاگردان ویسی در تبریز بهترین بازی را در نیمه اول از خود به نمایش گذاشتند.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که سرخپوشان آذربایجان در نیمه دوم چگونه عملکردی خواهند داشت و آیا می توانند سه امتیاز حساس را بدست آورند یا اینکه بار دیگر ناکام خواهند ماند؟

تراکتورسازی:
محمدرضااخباری،کارلوس کاردوسو،میرهانی هاشمی،سعید آقایی،محمد ایرانپوریان،سینا عشوری،ایان رمزی،اگوستو سزار،شاهین ثاقبی،مهرداد بایرامی وحمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

استقلال خوزستان:
فرناندو خسوس ،محمد طیبی، عیسی کولی بالی، جلال عبدی،عقیل شویعی کعبی، هادی خنیفر، میثم دورقی،حکیم نصاری، روح الله سیف اللهی، رحیم زهیوی و حسن بیت سعید
سرمربی: عبدالله ویسی

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :