معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگر کارخانه‌ای تعطیل و کارگری بیکار شود مایه سرافکندگی برای همه ما است پس باید دست به دست هم دهیم و بنا به‌فرموده مقام معظم رهبری اجازه ندهیم جامعه دو قطبی شود.

به گزارش تبریزمن، سعید شبستری امشب در مراسم افطاری خانه مطبوعات آذربایجان شرقی اظهار داشت: نقش مطبوعات و رسانه ها در اداره امورات و پشتیبانی از مدیریت استان بر کسی پوشیده نیست و مسؤولان برای اینکه بتوانند خدمتگزاری مطلوبی را در جهت رفاه و آسایش مردم انجام داده تا مردم را به رضایتی که شایسته آنها است برسانند به حضور موثر رسانه ها نیازمند هستند.

وی با بیان اینکه در طول چند سال گذشته مردم نشان داده اند که انتظار دارند از خدمات خدمتگزاران خود آگاهی یابند، افزود: دولت متعلق به همه اقشار مختلف مردم است چه آنهایی که به دولت رای داده و چه آنهایی که به آنها رای نداده اند.

شبستری اذعان داشت: در داخل خانواده کشور ممکن است اختلافات زیادی وجود داشته باشد که حتی می تواند منشاء کارهای سازنده ای باشد و انتظارمان از رسانه ها این است که در کنار دولت و ملت باشند و در جهت رسیدن به اهداف متعالی کشور گام بردارند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان ساخت: اگر آبرویی برای نظام وجود دارد متعلق به همه است و اصولگرا و اصلاح‌طلب اعضای یک خانواده هستند چرا که همه در مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی هم رای هستند.

این مسؤول در عین حال یادآور شد: اگر بر فرض کارخانه‌ای تعطیل و کارگری بیکار می‌شود مایه سرافکندگی برای همه ما است پس باید دست به دست هم دهیم و بنا به‌فرموده مقام معظم رهبری اجازه ندهیم جامعه دو قطبی شود.

وی تاکید کرد: دولت با این همه فشارهای سنگین سیاسی و اقتصادی تمام تلاش خود را در جهت رفاه مردم انجام می‌دهد و در این عرصه از رسانه‌ها هم انتظار داریم در کنار دولت باشند؛ البته منظورمان عدم انتقاد و نقدهای سازنده نیست بلکه نشان دادن راه صحیح به مردم و مسؤولان است.

شبستری خیابانی تصریح کرد: در برخی از رسانه ها شاهد هستیم که به دنبال اهداف خاصی هستند و باید بدانیم با هدف نمی شود وسیله را توجیه کرد و نباید به بهانه اهداف تعریف شده ارزش های انسانی را زیرپا بگذاریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ابراز داشت: این مقام‌ها و پست‌ها موقتی است اما اعمال و رفتار ما در افکار مردم و بالاتر از آن در پیشگاه باری‌تعالی ثبت و ضبط می‌شود و اگر بخواهیم با عزت و سربلندی در مقابل دشمنان بایستیم به همراهی رسانه‌ها نیازمندیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :