اکرامی گفت: نباید تیم حریف را دست‌کم بگیرم و می‌دانیم که حریف با انگیزه بالایی بازی خواهد کرد ولی ما هم در شرایط خوبی هستیم و به‌نوعی این بازی می‌تواند قبل از شروع لیگ برای تیم ما مفید باشد تا به شرایط ایده آل برسیم.

به گزارش تبریزمن، مصطفی اکرامی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با تبریز من در مورد بازی در جام حذفی زرگان البرز اظهار داشت:تیم در وضعیت بسیار خوبی است و با تمرینات خوبی که داشتیم آماده این بازی هستیم تا با کسب یک نتیجه خوب به مرحله بعدی صعود کنیم.

وی افزود: نباید تیم حریف را دست‌کم بگیرم و م یدانیم که حریف باانگیزه بالایی بازی خواهد کرد ولی ما هم در شرایط خوبی هستیم و به‌نوعی این بازی می‌تواند قبل از شروع لیگ برای تیم ما مفید باشد تا به شرایط ایده آل برسیم.

بازیکن تیم گسترش فولاد تبریزگفت: اردوی سرعین برای تیم بسیار خوب بود  و در این اردو بسیاری از نقاط ضعف تیم مشخص شد تا آنها را برطرف کنیم و با شروع دوباره لیگ نتایج خوب خود را ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: تیم ما با تلاش همه بازیکنان و کادر فنی موفق شده است در هفته‌های قبل نتایج خوبی را کسب کنیم و امیدوارم این روند خوب خود را ادامه دهیم و نماینده شایسته‌ی برای فوتبال آذربایجان باشیم.

اکرامی گفت: امیدوارم روز پنجشنبه در ورزشگاه حاضر باشند و با حمایت‌های خود به تیم روحیه دهند تا یک نتیجه خوب را به دست آوریم و به‌راحتی به مرحله بعد برسیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :