به گزارش تبریزمن، خداداد افشاریان درباره محرومیت فغانی به خاطر قضاوت در بازی تراکتورسازی و نفت گفت: فغانی در آن مسابقه فقط یک داور بود نه چیز دیگر. او یک داور بزرگ بود که برای یک بازی بزرگ انتخاب شده بود و اگر ناظر مسابقه نمره خوبی به او نداده است طبق آیین‌نامه با او برخورد می‌شود اما نباید او را مقصر همه چیز بدانیم و بر بدنش شلاق بزنیم زیرا فقط یک داور بوده است.

افشاریان یکی از گزینه های مطرح شده برای سمت ریاست دپارتمان داوری فوتبال کشور می باشد، در مورد اینکه در صورت حضور در دپارتمان می‌تواند داوری فوتبال ایران را تکان دهد و شرایط آن را مثبت کند گفت: داوری آنقدر بزرگ است که یک نفر نمی‌تواند آن را تکان دهد. باید یک تیم قوی داوری در این زمینه فعال باشند تا بتوانند تغییراتی در داوری ایجاد کنند. جامعه داوری ما یک جامعه بزرگ است.

وی همچنین در مورد اینکه چالش‌های پیش روی داوری در لیگ پانزدهم چیست؟ گفت: قبل از هر چیز از مسئولان، مربیان، بازیکنان و کلیه افرادی که با داوری ارتباط دارند می‌خواهم که احترام داوری را حفظ کند و رفتار حرفه‌ای داشته باشند تا داوران بتوانند با آرامش در لیگ آینده قضاوت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :