گسترش فولاد تبریز این شانس را دارد تا با برتری مقابل تیم ته جدولی استقلال اهواز، چند پله ای در جدول صعود داشته باشد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال اهواز و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز شنبه ازی سری رقابت های هفته هفتم مساقات لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان فراز کمالوند که پیش از هفته ششم و بازی با استقلال، از موقعیت خوبی در جدول رده بندی برخوردار بودند، دو باخت پیاپی را متحمل شده و اوضاع روحی و روانی خود را کمی نابسامان تر کردند.

گسترشی ها ابتدا در بازی خانگی خود در هفته ششم رقابت های لیگ برتر با دو گل مقابل شاگردان پرویز مظلومی نتیجه را واگذار کرده و در ادامه نیز در مرحله یک هشتم نهایی مساقات جام حذفی، با یک مغلوب ذوب آهن شده و از دور رقابت ها کنار رفتند.

در طرف مقابل نیز تیم استقلال اهوازی قرار دارد که به عنوان تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر، عملکردی قابل پیش بینی از خود به نمایش گذاشته و بین تیم های قعر جدولی قرار گرفته است. البته نباید فراموش کرد که شاگردان سهراب بختیاری زاده یک بازی کمتر از تیم تبریزی به انجام رسانده اند و در صورت کسب سه امتیاز کامل در آن دیدار، با گسترش فولاد هم امتیاز می شوند.

هر دو تیم برای دیدار فردا چند غائب دارند که مهم‌ترین غائبان گسترش فولاد محمد امین درویشی و مجتبی ترشیز هستند که به دلیل مصدومیت قطعا از حضور در بازی فردا محروم هستند.

به هر حال شاگردان فراز کمالوند برای بازگشت به روز های خوب خود و دفاع از حیثیت فوتبال استان، محتاج کسب سه امتیاز کامل این دیدار خارج از خانه هستند و می توانند با کسب آن حداقل صعودی دو پله ای در جدول دره بندی داشته باشند. حال باید دید که چه نتیجه ای در این دیدار حساس به دست خواهد آمد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :