به گزارش تبریزمن، دو تیم مس سونگون و آذرخش بندرعباس روز جمعه ششم شهریور ماه از ساعت ۱۷:۰۰ از سری رقابت های هفته هفتم مسابقات لیگ برتر در سالن پورشریفی تبریز به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار از آن جهت که می تواند نارنجی پوشان فوتسال آذربایجان را به جمع مدعیان بازگرداند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

لاله های نارنجی که در هفته گذشته شکست تلخی را در برابر تیم قدرتمند گینی پسند اصفهان متحمل شده و تا حدودی از تیم های صدرنشین دور ماندند، بار دیگر می توانند وارد گود شوند.

با توجه به برنامه ی بازی های هفته هفتم لیگ، اکثر مدعیان از جمله تاسیسات دریایی، دبیری تبریز، شهید منصوری و گیتی پسند باید در مقابل یکدیگر بازی کنند و همین می تواند برای شاگردان علی افضل سکوی پرتابی باشد تا با برتری در برابر تیم ضعیف – البته روی کاغذ – آذرخش بندرعباس، خود را به جمع مدعیان اصلی قهرمانی نزدیک کند.

مس سونگون تا به این جای کار در رقابت های لیگ برتر در ۶ بازی قبلی خود سه برد و یک تساوی بدست آورده، اما با این وجود دو باخت در برابر تیم های تاسیسات دریایی و گیتی پسند متحمل شده و شش امتیاز حساس نیز از دست داده است. با این حال در هفته های پیش رو بازی های نسبتا آسان تری پیش رو خواهد بود و فرصت مناسبی برای پدیده فصل گذشته لیگ برتر وجود خواهد داشت تا این بار قهرمانی را بدست آورد.

در طرف مقابل نیز تیم آذرخش بندرعباس از شش بازی قبلی خود تنها یک برد بدست آورده و دو بار نیز متحمل باخت شده است. از طرف دیگر این تیم با کسب سه تساوی رکورددار لیگ برتر از این لحاظ می باشد. تیم تازه لیگ برتری شده آذرخش در حال حاضر با شش امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی حضور دارد.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که شاگردان علی افضل در دیدار خانگی خود خواهد توانست با کسب بردی روحیه بخش پتانسیل بالای خود برای قهرمانی را نشان دهد یا اینکه با شگفتی دیگری مواجه خواهیم شد و این بندرعباسی های خواهند بود که در تبریز خود را از ته جدول بالا خواهند کشید.

w6_y94_futsal_messongon_azarakhsh_800width

 

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

 

t546456456

 


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :