به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال تراکتورسازی از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور میهمان همشهری خود گسترش فولاد تبریز خواهد بود که این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است.

تیم تراکتورسازی در حالی میهمان گسترش فولاد است که بیشتر بازیکنان گسترش را بازیکنان سابق و کهنه کار تراکتور تشکیل می دهند و همه نگاه ها به این بازیکنان است. شاید این بازی به نوعی فرصت انتقام را برای برخی بازیکنان ناراضی گسترشی ها از تیم سابق خود فراهم نماید!

از یک طرف تساوی زجر آور در بازی هفته های پایانی رقابت های لیگ فصل گذشته، سرخپوشان آذربایجان و هواداران متعصبش را مصمم کرده تا حتما و در هر شرایطی سه امتیاز این دیدار را به دست آورند و انتقام فصل گذشته و از دست دادن قهرمانی را بگیرند. دو امتیازی که تراکتوری ها در بازی با تیم همشهری – که سقوطش به لیگ دسته یک کاملا منتفی شده بود – از دست دادند به سختی هواداران تراکتور را آزرده خاطر نموده است.

نماد این آزرده خاطری ها را می توان در شبکه های اجتماعی دید که هواداران بار ها با انتشار مطالب و تصاویری در خصوص تیم های سپاهان و گسترش فولاد تاکید کرده اند که در فصل جدید دیگر خبری از باشگاه های همشهری و خواهر خوانده نخواهد بود، بلکه تنها تراکتورسازی و موفقیت این تیم مدنظر خواهد بود.

w2_gostaresh_tractor_003

از طرف دیگر برخی بازیکنان گسترش فولاد به ویژه مهدی کیانی، خاطره خوشی با تراکتور و مدیریت جدید تیم نداشته و در مصاحبه هایی نیز این را اعلام کرده اند. هر چند از علاقه این بازیکنان به هواداران تراکتورسازی و برخی هواداران هم به آن ها کاسته نشده است، اما مطمئنا انگیزه لازم برای سر و دست شکستن (!) مقابل تیم سابق برای اثبات توانایی های خود در اکثر بازیکنان گسترش فولاد وجود خواهد داشت.

تنها یک روز دیگر تا این دیدار فاصله مانده و گذر این زمان اندک نشان خواهد داد که کدام از طرفین در این نبرد به برتری خواهند رسید.

w2_gostaresh_tractor_002


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :