نتایج آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۴ بعد از ظهر امروز (دوشنبه) اعلام می شود.

به گزارش تبریزمن، بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی تعداد ۱۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر پذیرفته شدگان نهایی آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی سال ۱۳۹۴ بعداز ظهر امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش قرار خواهد گرفت.

وی گفت: از تعداد ۱۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر پذیرفته شدگان نهایی تعداد ۶۰ هزار و ۷۵۵ نفر زن و تعداد ۱۰۷ هزار و ۸۵۱ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش افزود: به عبارت دیگر ۳۶٫۰۳ درصد از پذیرفته شدگان نهایی زن و ۶۳٫۹۷ درصد آنان مرد هستند.

وی ادامه داد: داوطلبانی که فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشته های تحصیلی اعلام می شود، ضرورت دارد ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش قرار می گیرد، برای کسب اطلاعات لازم در خصوص تاریخ و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه و ثبت نام کنند.

به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ توکلی یادآور شد: در صورتی که موسسه آموزش عالی محل قبولی، تاریخ مشخصی را برای ثبت نام از پذیرفته شدگان ذی ربط ارائه نکرده باشد؛ پذیرفته شدگان می توانند با در دست داشت مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه ای که به فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان قرار گرفته در یکی از روزهای شنبه ۲۸، یکشنبه ۲۹ و یا دوشنبه ۳۰ شهریورماه به موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه و ثبت نام کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :