نتایج آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی دوره اول متوسطه (پایه هفتم ) شهر تهران روزچهارشنبه اعلام شد.

به گزارش تبریزمن،  کلیه پذیرفته شدگان در این آزمون باید از ۲۵خرداد تا ششم تیرماه برای ثبت نام به دبیرستان محل پذیرش مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش داوطلبان برای نام نویسی باید کارنامه قبولی پایه ششم ابتدایی مورد تایید مدیر مدرسه ابتدایی محل تحصیل، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس ۴*۳ و مدارک مثبته قبول شدگان سهمیه شاهد را به دبیرستان محل پذیرش ارائه دهند.

پذیرفته شدگان قطعی دبیرستان های نمونه دولتی پس از ثبت نام در مدرسه محل پذیرش می توانند برای انتقال و جابجایی بر اساس تراز به سایر مدارس نمونه دولتی شهر تهران تا ششم تیرماه با مراجعه به سامانه نقل و انتقال به نشانی www.tehranedu.ir نسبت به ثبت درخواست انتقال اقدام کنند.

نتایج نقل و انتقال ۱۳ تیرماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

قبولی قطعی در آزمون ورودی یکی از مدارس نمونه دولتی شهر تهران، وجود ظرفیت خالی در مدرسه مورد تقاضا، کسب حداقل نمره تراز آخرین فرد قبولی ( بدون اعمال سهمیه شاهد ) در مدرسه مورد درخواست از جمله ضوابط پذیرش انتقال به مدارس نمونه دیگر است.

کلیه شرکت کنندگان در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی می توانند اعتراض خود را نسبت به نتایج این آزمون از طریق نشانی اینترنتی www.tehranedu.ir اعلام کنند.

نتایج اعتراض پس از بررسی ۱۵تیرماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

*آغاز خرید اینترنتی کتاب های درسی از ششم تیرماه

بر اساس گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، فریبرز حمیدی معاون آموزش ابتدایی شهر تهران درباره زمان خرید کتاب های درسی گفت: سامانه فروش اینترنتی کتاب های درسی از اول تیر فعال می شود.

حمیدی افزود: دانش آموزان و اولیای آنان می توانند از ششم تیرماه برای خرید اینترنتی کتاب های درسی به سامانه www.tehrantedu.irمراجعه کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :