رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون این دانشگاه خبر داد.

به گزارش تبریزمن، مجتبی علوی فاضل گفت: همه متقاضیان تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از نتیجه درخواست خود آگاهی یابند.

وی افزود: پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی http://sanjesh.iau.ac.ir از مدارک لازم جهت ثبت نام آگاهی یافته و از روز دوشنبه ۲۷ مهر برای ثبت نام به واحد دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند مراجعه کنند.

** ثبت نام آزمون آیلتس آغاز شد

ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه ۲۶ مهر ماه آغاز شد.
علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می­توانند با مراجعه به سامانه English.iau.ac.ir/Ielts نسبت به تاریخ برگزاری آزمون های ژانویه ۲۰۱۶ اطلاع حاصل کرده و در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: این آزمون در شهرهای تهران، تبریز و همدان برگزار خواهد شد و برای رفاه داوطلبانی که شهر همدان را انتخاب کرده­ اند؛ امکان اقامت یک شب (روز قبل از برگزاری آزمون کتبی ) فراهم شده است.

وی ادامه داد: متقاضیانی که داوطلب آزمون در شهر همدان می باشند، می­ توانند پس از ثبت نام قطعی برای انجام هماهنگی های لازم با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۴۹۴۱۵۵ تماس حاصل کنند.

به گزارش معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل تاکید کرد: داوطلبان می­توانند برای رفع هرگونه ابهام با شماره­ های ۰۲۱۶۶۳۴۸۸۵۶ و ۰۲۱۶۶۳۴۸۸۶۲ تماس حاصل کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :