به گزارش تبریزمن، سرمربی نفت تهران گفت: با شناختی که از تیم تراکتور داریم بازی فردا می تواند از بهترین بازی های لیگ باشد و ما هم برای کسب یک نتیجه خوب به میدان خواهیم رفت.

به گزارش تبریزمن، علیرضا منصوریان سرمربی تیم نفت تهران در کنفرانس خبری قبل از بازی با تراکتورسازی اظهارداشت: بسیار خوشحالم که شروع مسابقات را در تبریز خواهیم داشت و به غیر از مسائل به وجود آماده سال قبل امیدوارم امسال شروع خوبی را داشته باشیم.

وی افزود: هر دوتیم در بهترین شرایط به یک دیگر برخورد کرده اند و این بازی شروع بسیار خوبی برای هر دوتیم می تواند باشد.

سرمربی نفت تهران گفت: با شناختی که از تیم تراکتور داریم بازی فردا می تواند از بهترین بازی های لیگ باشد و هر دو تیم لیگ امسال را خوب شروع کنند که امیدوارم بازی اول با تراکتور برای تیم ما و حریف خوب باشد.

وی تصریح کرد: تیم ما تمرینات خود را نسبت به سایر تیم ها دیر تر شروع کرد است و با توجه به این که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داشتیم شرایط سختی را داشتیم ولی با شروع تمرینات خودمان تلاش کردیم هر چه سریع تر به آمادگی کامل برسیم و لیگ را خوب شروع کنیم.

منصوریان گفت: ما با توجه به کم بود زمان بدنسازی و کارهای تاکتیکی خود را باهم انجام دادیم و این یک مقدار براد تیم مشکل ساز شده است ولی تا هفته سوم به شرایط ایده آل خواهیم رسید.

وی تاکید کرد: ما در نقل و انتقالات عملکرد خوبی را داشتیم و بازیکنان مورد نظر خود را توانستیم جذب کنیم ولی بازیکنان خوبی را هم به تیم اضافه کردیم و در کل تیم خوب و جوانی را داریم که امیدوارم به اهداف خود برسیم.

سرمربی تیم نفت تهران گفت: مسائل بازی آخر سال گذشته لیگ هنوز در ذهن همه است و به نظر من در آن بازی هر دو تیم بازی جوان مردانه را انجام دادند و ایم باعث شد جام از دست هر دو تیم برود ولی باید آن روز را فراموش کنیم و شروع خوبی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ما جلال حسینی و دوسانتوس را جذب کردیم که از بهترین بازیکنان هستند و با توجه به توانایی این بازیکنان امیدواریم در زمین بازی مشکلی نداشته باشیم و بتوانیم بازی های خوبی را نمایش دهیم.

وی در مورد حمایت هواداران تراکتور در بازی فردا گفت: هواداران تراکتور همیشه عالی بوده اند و در بازی گذشته هم نشان دادند واقعا از بهترین هواداران فوتبال در کشور ما هستند و فقط تیم خود را بدون هیچ مشکلی تشویق می کنند و در بازی فردا هم با حمایت آنها روز سختی را خواهیم داشت.

منصوریان ادامه داد: لیگ سختی را پیش رو خواهیم داشت و تیم های تراکتور ، ذوب آهن ، سپاهان، از مدعیات هستند و رقابت سختی را با این تیم ها خواهند داشت.

وی افزود: ما همه بازیکنان تراکتور را می شناسیم ولی عملکرد این بازیکنان را ندیده ایم و بازی فردا نشان می دهد که در چه شرایطی هستند ولی ما فردا اول بری کسب برد بازی خواهیم کرد ولی نتیجه تساوی هم برای ما رضایت بخش است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :