به گزارش تبریزمن، با کمک یکی از نجاتگران پایگاه امداد جاده‌ای استاد شهریار جمعیت هلال احمر شهرستان بستان‌آباد، کودک ۴ ساله از چاه ۲۰ متری نجات یافت.

مجید شهرزادی کارمند و نجاتگر پایگاه امداد جاده‌ای استاد شهریار جمعیت هلال احمر شهرستان بستان‌آباد و اهل روستای «کرگان» در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بستان‌‌آباد اظهار داشت: صبح امروز ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه با صدای فریاد همسایه، خود را بلافاصله به خانه همسایه رسانده و متوجه سقوط پسر چهار ساله‌شان به چاه آب شدیم.

وی ادامه داد: بلافاصله دست به کار شدیم و تا رسیدن نیروهای امدادی و اورژانس با استفاده از طناب یکی از بستگان را به درون چاه فرستادیم.

کارمند و نجاتگر پایگاه امداد جاده‌ای استاد شهریار جمعیت هلال احمر شهرستان بستان‌آباد خاطرنشان کرد: با سرعت و دقت زیاد در کمترین زمان ممکن کودک ۴ ساله که در درون آب چاه غوطه‌‌ور بود و هر آن احتمال خفگی می‌رفت به بیرون چاه کشیده و اقدام به کنترل علائم حیاتی کودک کردیم.

شهرزادی اضافه کرد: در اقدام سریع به انجام عملیات احیا بر روی کودک پرداخته و سرانجام با برگشت علائم حیاتی و تخلیه آب، کودک جانی دوباره یافت.

وی تأکید کرد: با رسیدن نیروهای امدادی هلال احمر و اورژانس جهت ادامه درمان، کودک به بیمارستان استاد شهریار بستان‌آباد انتقال داده شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :