مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی گفت: نخستین نمایشگاه فروش محصولات دانش بنیان همزمان با چهارمین نمایشگاه و جشنواره فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی به عنوان یک رویداد مهم اقتصادی در عرصه توسعه و تجاری سازی فناوری در تبریز برگزار می شود.

به گزارش تبریزمن، به نقل از  روابط عمومی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، علی جهانگیری اعلام کرد: این نمایشگاه ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برپا می شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد و امکان مبادله محصولات دانش بنیان ویژه شرکت های تولید کننده این محصولات و بسط و توسعه بازار عرضه و تقاضای فناوری و محصولات فناورانه در حوزه های مختلف است.

جهانگیری، دانش بنیان بودن را یکی از اولویت های اصلی برای حضور در این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه از یکم مهر ماه آغاز و تا ۳۰ مهر ادامه خواهد داشت.

وی گفت: در این نمایشگاه تمامی شرکت های دانش بنیان و آن دسته از صاحبان طرح های ثبت نام شده در چهارمین نمایشگاه فناوری های نو و پیشرفته ربع رشیدی که طرح های آنها در سطح توسعه بازار قرار گرفته و از طریق کمیته فنی وارزیابی تایید شده است اجازه حضور خواهند داشت تا در فضایی تخصصی محصولات خود را عرضه کنند.

جهانگیری اعلام کرد: حضور در این نمایشگاه رایگان بوده و علاقمندان برای حضور می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی Hitec-tabriz.irنسبت به ثبت نام اقدام کنند.

82238087-71033237


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :