مدیر کل راه آهن آذربایجان‌ با بیان اینکه بلیط های قطار هیچ افزایشی نداشته است، گفت: بلیط های نوروز امسال با نرخ ثابت و بدون افزایش پیش فروش شده اند.

به گزارش تبریزمن، میر حسن موسوی گفت: هفته گذشته بلافاصله پس از اطلاع رسانی، بلیط های روز های خاص نوروز ۹۵ در همان ساعات اولیه ثبت نام به اتمام رسید.

وی افزود: بلیط های مسیر تبریز-تهران با نرخ ۵۱ هزار و ۲۵۰ تومان قطار سبز، ۳۸ هزار و ۷۵۰ تومان قطار شش تخته، ۴۶ هزار و ۲۵۰ تومان قطار لوکس و ۴۴ هزار و ۲۵۰ تومان قطار معمولی بدون تغییر برای مسافران نورورزی به فروش رسیده است.

وی با اشاره به مسیر قطار تبریز-مشهد اظهار کرد: در این مسیر نیز بلیط های روز های خاص نوروز ۹۵ تکمیل شده است اما برای بقیه روزها جا برای ثبت نام وجود دارد.

موسوی گفت: مدت زمان مسیر قطار تبریز-مشهد ۲۴ الی ۲۵ ساعت است اما خرابی لوکوموتیو و تلاقی‌های غیر قابل پیش بینی دو دلیل عمده به وجود آمدن تاخیر در حرکت قطارها هستند.

مدیر کل راه آهن آذربایجان‌ با بیان اینکه در حد امکان سعی می‌کنیم تاخیری در مسیرهای قطار به وجود نیاید، گفت: تاخیرها معمولا به صورت مقطعی است و به دلیل مشکلات ناگهانی ایجاد می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :