سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از تصویب افزایش ۱۵ درصدی نرخ کرایه سرویس های ایاب و ذهاب مدارس تبریز خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر حبیب شیری آذر در پایان جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام این خبر گفت: به دنبال وصول نامه و درخواستی از اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و درخواست مصوبه از شورای شهر تبریز در خصوص افزایش ۱۸ درصدی نرخ کرایه سرویس های مدارس تبریز این شورا با افزایش ۱۵ درصدی کریه سرویس ایاب و ذهاب موافقت کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز افزود: به دنبال وصول نامه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی کمیسیون خدمات شهری طی دو جلسه به بررسی موضوع پرداخت و در نهایت با افزایش ۱۵ درصدی کرایه سرویس ایاب و ذهاب موافقت کرد.

شیری آذر افزود: در نهایت شورای شهر تبریز بعد از سخنان موافقان و مخالفان طرح، نظر کمیسیون خدمات شهری را به تصویب رساند.

عضو شورای شهر تبریز همچنین با اشاره به بازگشت نامه فرمانداری تبریز در خصوص برخی کمیته های فنی و تخصصی در شورای شهر تبریز گفت: اعضای شورای شهر تبریز در راستای نهادینه کردن نظارت شورای شهر بر امور شهری و همچنین افزایش توان پاسخگویی شورا بر مصوبه پیشین خود تاکید کرد و این مصوبه مراحل قانونی خود را طی خواهد کرد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز همچنین با اشاره به هفته دفاع مقدس ، آغاز به کار مدارس و تسلیت فاجعه اسفناک در مکه مکرمه گفت: متاسفانه در این حادثه تعدادی از عزیزان و هموطنانمان به دلیل بی کیاستی و مدیریتی آل سعود جان خود را از دست دادند که دولت محترم اقداماتی را در این خصوص انجام داده است.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :