سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز به عنوان تنها شهرداری منطقه شمالغرب کشور اپلیکیشن گردشگری دو زبانه را طراحی کرده است و پیش بینی می کنیم با توزیع وسیع این اپلیکیشن دیگر مشکلی در جهت راهنمایی مسافران نداشته باشیم.

به گزارش تبریزمن، رضا خلیلی افزود : نسخه انگلیسی این اپلیکیشن توسط شهردار تبریز و معاون فنی و عمرانی استاندار رونمایی شد و بخش انفورماتیک سازمان در حال طراحی نسخه IOS  نیز هستند.

وی ادامه داد: مخاطبان و گردشگرانی که در ایام نوروز قصد سفر به تبریز را دارند می توانند به صورت رایگان این نرم افزار را از کافه بازار دانلود کنند.

خلیلی با اشاره به ویژه برنامه های نوروزی شهرداری تبریز یادآور شد: براساس سیاست شهردار کلانشهر تبریز در مورد نوروز ۹۵ و انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی حدود ۹۰۰ عنوان برنامه  برای شهردرای کلانشهر تبریز از جمله شهردرای های مناطق ، معاونت ها و سازمان ها در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: شناساندن پتانسیل های گردشگری شهر تبریز از بعد آموزشی و باز آموزی تخصصی در زمینه گردشگری انجام می شود و کتب و نشریات  مرتبط با گردشگری برای فعالان گردشگری ارائه می شود.

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت نمایشگاه های گردشگری در راستای معرفی تبریز یادآور شد: شهرداری تبریز با حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته سعی در معرفی جاذبه های تبریز داشت و  مورد استبال مخاطبان نیز قرار گرفت.

وی از حضور شهرداری تبریز در نهمین نمایشگاه بین المللی کیش خبر داد و گفت: شهرداری کیش ۱۱ الی ۱۴ اسفند در نمایشگاه گردشگری کیش حضور خواهد داشت و  سخنرانی شهردار تبریز برای تبیین برنامه های تبریز ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری شهرهای اسلامی در آن نمایشگاه و پانل های تخصصی از جمله برنامه ویژه این نمایشگاه گردشگری خواهد بود.

وی همچنین گفت : در این نمایشگاه ها از فعالان گردشگری دعوت می کنیم نگاه ویژه ای به تبریز داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :