یکی از نا‌امیدکننده‌ترین اتفاقات برای طرفداران پلتفرم PC، پورت ضعیف و پر از باگBatman: Arkham Knight در این پلتفرم بود. ساعاتی پیش Warner Bros از لغو نسخه‌های مک و لینوکس خبر داد و به این ترتیب نسخه‌های غیرکنسولی بازی یک شکست محسوب می‌شوند.

به گزارش تبریزمن، احتمالاً می‌دانید آخرین عنوان از سری بازی آرکام بتمن، به نام Batman: Arkham Knight سال گذشته برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و PC منتشر شد. اما برخلاف عملکرد فنی مناسب در کنسول‌های نسل هشتم، نسخه ویندوزی بازی با مشکلات فراوانی از جمله افت فریم‌های شدید و باگ‌های فنی روبرو بود.

این مشکلات آنقدر جدی بودند که وارنر را وادار به بیرون کشیدن نسخه‌ی PC بازی از بازار کرد تا این مشکلات را برطرف کنند.

اما حدود ۲ ماه پیش و حتی پس از همکاری برنامه‌نویسان انویدیا مشکلات برطرف نشدند و با ادامه شکایت‌های گیمرها، وارنر ضمن عذرخواهی رسمی تمام بازی‌های سری آرکام را برای خریداران نسخه PC به صورت رایگان اهدا کرد.


به نظر می‌رسد Warner Bros برای جلوگیری از تکرار دوباره تمام این مشکلات برای نسخه‌های مک و لینوکس  Batman: Arkham Knightتصمیم به لغو این نسخه‌ها گرفته است.

تمام کسانی که این نسخه‌ها را پیش‌خرید کرده‌اند پول خود را پس خواهند گرفت، اما این حرکت Warner Bros نشان دهنده ضعف این ناشر در برخورد با مشکلات است.

Batman: Arkham Knight تنها بازی Warner Bros نیست که در پلتفرم PC با مشکلات شدید عرضه شده است و حتی نسخه PC بازی مبارزه‌ای Mortal Kombat X هم با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم می‌کند.

برای تجربه این دو بازی بهتر است سراغ نسخه‌های کنسولی بروید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :