رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی گفت: هر چند هدف امریکا برتری رژیم صهیونیستی در منطقه است اما نسیم اضمحلال این رژیم و آل سعود احساس می شود و در ۲۵ سال آینده نامی از اسراییل وجود نخواهد داشت .

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام محمد علی آل هاشم روز جمعه در پایان راهپیمایی روز قدس در تبریز با بیان اینکه مسئله فلسطین منحصر به سرزمین فلسطین نیست بلکه موضوع کل جهان اسلام و نمادی از درگیری کفر و حق است ، افزود: نظام سلطه پیش بینی نمی کرد فریادی که به حمایت از قدس و فلسطین به ابتکار امام راحل (ره) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بلند شد با استقبال جهانی روبرو شود .

وی با یاداوری اینکه پیش از نام گذاری روز قدس ، دامنه جنایات اسراییل افزایش یافته بود و دولت های اسلامی روز به روز منفعل تر می شدند ، گفت: تدبیر رهبر کبیر انقلاب موجب وحدت جهان اسلام در حمایت از مردم فلسطین و نامشروع شناختن رژیم غاصب فلسطین شد .

وی با بیان اینکه دشمن درصدد تبدیل نبرد میان اسراییل و فلسطین به منازعه قومی و نژادی است ، گفت: برخی کشورهای اسلامی از موج توفنده بیداری اسلامی احساس خطر می کنند و به همین خاطر با دشمنان اسلام متحد شده و جنگ های نیابتی راه انداخته اند .

حجت الاسلام آل هاشم اظهارکرد: تهاجم بیرحمانه عربستان به مردم مظلوم یمن و ایجاد گروه های تکفیری و داعشی نمونه ای از جنگ های نیابتی در منطقه است.

وی با بیان اینکه پشتیبانی سیاسی ، مالی و تجهیزاتی امریکا از اسراییل موجب افزایش شرارت های این رژیم غاصب شد ، گفت: اگر این حمایت ها نبود شاهد بقای اسراییل نبودیم .

رییس عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه امریکا درصدد ایجاد حاشیه امن برای رژیم اسراییل است ، گفت: فراموشی موضوع فلسطین یکی دیگر از شیوه هایی است که توسط امریکا دنبال می شود .

وی شکل گیری گروه های جهاد اسلامی ، جنبش حماس و اتحاد گروه های مختلف بر علیه رژیم صهیونیستی را از تاثیرات روز جهانی قدس عنوان و خاطرنشان کرد : منطقه دوران حساس و سرنوشت سازی را طی می کند و برخی کشورهای عربی داعیه رهبری جهان اسلامی را دارند و در راستای اهداف استکبار حرکت می کنند .

حجت الاسلام آل هاشم اظهارکرد: وظیفه دینی مردم مسلمان جهان در شرایط حاضر تلاش برای آزادی فلسطین و قدس شریف از چنگال اسکتبار است .

وی با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران ، گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب در فکر براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و از طریق نفوذ در ابعاد سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی درصدد تحقق این هدف خود هستند .

وی بر این اساس بر ضرورت وحدت آحاد مردم برای مقابله با دشمن تاکید کرد و گفت: با جهاد اکبر بسیاری از توطئه های دشمنان خنثی می شود .

رییس عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه اقتدار نیروهای مسلح یکی از عوامل اصلی برای جلوگیری از نفوذ دشمنان است ، گفت: همین آمادگی و وحدت نیروهای ارتش ، سپاه و بسیج موجب ناکامی دشمنان شده است .

وی مانوس شدن با قرآن و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه را موجب مصون شدن کشور در مقابل توطئه های دشمنان دانست و افزود: رصد تحرکات دشمنان ، حفظ روحیه انقلابی ، موضع گیری صحیح در برابر دشمنان و توجه به جوانان به عنوان مایه اقتدار وعزتمان ، کشور را در برابر نفوذ دشمنان بیمه می کند.

حجت الاسلام آل هاشم توجه به پیشرفت علمی کشور به همت جوانان در راستای منویات رهبری را ضروری دانست و گفت: تداوم راه امام راحل (ره) و شهدا در کنار تبعیت از رهبری موجب حفظ نظام و انقلاب می شود .

وی با بیان اینکه خون شهدا موجب زنده ماندن ارزش های اسلامی و رشد نهال انقلاب شده است ، اظهارکرد: تبیین اهداف انقلاب ، فرهنگ جبهه و شهادت نیازمند همراهی رسانه هاست .

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم سراسر استان آذربایجان شرقی با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ، جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و از مقاومت مردم فلسطین حمایت کردند .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :