مدیران اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز و شرکت گاز استان به منظور بررسی زمینه های همکاری، نشست مشترکی را برگزار کردند.

به گزارش تبریزمن و به نقل از روابط عمومی اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، در این جلسه که با حضور اعضای هیات مدیره و مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان به همراه مدیر امور اجتماعی اداره کل سلامت شهرداری تبریز برگزار گردید بر لزوم همکاری های مشترک در زمینه آموزش های شهروندی و بهره برداری از امکانات دو دستگاه به منظور ایجاد شرایط زندگی سالم و ایمن برای شهروندان تاکید شد.

فراهم کردن امکان استفاده شرکت گاز از خانه های سلامت شهرداری جهت ارائه آموزش های لازم به شهروندان در زمینه نحوه استفاده از وسایل گاز و مصرف بهینه منابع انرژی و همکاری در تولید برنامه های آموزشی و فرهنگی مشترک از موارد مذاکره بود که در نهایت مورد توافق طرفین قرار گرفت.

در این جلسه اتوبوس سلامت شهروندی به عنوان یکی از اهرم های مناسب ارائه آموزش های شهروندی به خصوص در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار و نیز مدارس مطرح شد و استفاده از ظرفیت اتوبوس سلامت در ارائه آموزش های شهروندی توسط شرکت گاز به عنوان اقدامی نوآورانه مورد استقبال قرار گرفت.

همچنین طرفین بر اجرای موارد مورد توافق از طریق اجرایی کردن تفاهم نامه مشترک تاکید کردند و ابراز امیدواری شد که همکاری های دو طرف در سال های آتی بسط و گسترش بیشتری پیدا کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :