معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از نظارت دقیق بر نحوه توزیع و قیمت مصوب گاز مایع در استان خبر داد.

به گزارش تبریزمن،  اسماعیل عطاپور با اشاره به اجرای این طرح نظارتی از ابتدای سال جاری افزود: با توجه به شروع فصل سرما و به تبع آن افزایش مصرف گاز مایع از سوی شهروندان این طرح نظارتی در روزهای پیش رو با حساسیت بیشتری ادامه می یابد.

وی یادآور شد: در راستای پیشگیری از کمبود گاز مایع در سطح عرضه و بروز احتمالی تخلفات، اقدام اجرایی و نظارتی در این خصوص تشدید می شود.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی اظهار کرد: با همکاری شرکت های مادر توزیع کننده و تعزیرات حکومتی استان، بر وضعیت جذب و توزیع مناسب سهمیه های اختصاصی و رعایت نرخ های مصوب از سوی شرکت های یادشده نظارت می شود.

عطاپور، قیمت مصوب گاز مایع به ازای یک سیلندر ۱۱ کیلویی را ۵۹ هزار ریال عنوان کرد و ادامه داد: در این راستا با مواردی مانند گرانفروشی، کم فروشی و عرضه خارج از شبکه برخورد لازم انجام می شود.

وی با اشاره به وجود ۵ شرکت توزیع کننده مرکزی گاز مایع در استان گفت: در شش ماه نخست سال جاری بیش از ۲۶ هزار تن گاز مایع توسط این شرکت ها و توزیع کننده های خرد بدست مصرف کنندگان این نوع سوخت رسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :