به گزارش تبریزمن،در آستانه افتتاح تعدادی از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز، جمعی از اعضای شورای شهر به همراه شهردار تبریز از پروژه های عمرانی تبریز بازدید کردند.
اعضای شورای شهر تبریز در این بازدید از نزدیک در جریان پیشرفت کاری پروژه های مختلف شهرداری تبریز قرار گرفتند، آنچه در زیر می خوانید نظرات تعدادی از اعضای شورای شهر تبریز می باشد که در جریان این بازدید عنوان کرده اند
.

شهرام دبیری: طرح نجات تبریز چهره منطقه را دگرگون خواهد کرد
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: طرح نجات تبریز چهره مناطق کم برخوردار تبریز را دگرگون خواهد کرد.
دکتر شهرام دبیری با اشاره به اینکه شهرداری تبریز با هزینه مبالغی بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان اقدام به مسیر گشایی در منطقه ارم، ۴۲ متری و اجرای طرح نجات تبریز نموده است، مسیرگشایی، مقاوم سازی ساختمانها در راستای توجه و حمایت شورای شهر تبریز از مناطق محروم صورت می گیرد.

احتشام حاجی پور: چهار گوشه شهر تبریز به کارگاه عمرانی تبدیل شده است
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: همانگونه که اعضای شورا و شهردار تبریز به شهروندان فهیم تبریزی قول داده بودیم چهار گوشه شهر تبریز به کارگاه عمرانی بزرگی تبدیل شده است.
دکتر احتشام حاجی پور گفت: شورای اسلامی شهر تبریز توجه خاصی به مناطق کم برخودار شهر دارد و تنها چاره توسعه این مناطق خدمات رسانی، مسیر گشایی و توانمند نمودن ساکنان این مناطق می باشد.

شهین باهر: اجرای پروژه های عمرانی جلوتر از برنامه زمانبندی شده
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز در اجرای پروژه های عمرانی خود بر اساس برنامه زمانبندی شده حرکت می کند حتی برخی پروژه های عمرانی نیز در نصف مدت زمان برنامه ریزی قابل بهره برداری خواهند بود.
دکتر ایرج شهی باهر با تاکید بر اینکه پروژه های و طرح های عمرانی دیگر شهرها به خاطر برخی مسائل اقتصادی خوابیده است گفت: با این حال با حمایت اعضای شورای شهر و تدبیر شهردار تبریز ما در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی طبق برنامه زمانبندی شده و در موارد بسیاری حتی بسیار جلوتر از این برنامه ها حرکت می کنیم.

بابایی اقدم: مقبره الشعرا پروژه ای ویژه برای شهرداری تبریز
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با توجه به نقش سازمانهایی نظیر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی در مقبره الشعرا تکمیل این پروژه مهم فرهنگی نیازمند هماهنگی با این سازمانها بود.
دکتر فریدون بابایی اقدم با اشاره به ضرورت همکاری و هماهنگی بین سازمانی در ادامه این پروژه افزود: پروژه مقبره الشعرا بر اساس طرح ها و نقشه های ارائه شده یک پروژه مهم فرهنگی برای تبریز می باشد که با سعی و تلاش مجموعه شهرداری انشالله قبل از برنامه زمانبندی شده تکمیل خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به طرح نجات تبریزو آغاز مسیر گشایی های صورت گرفته در قالب این طرح گفت: قبل از شورای چهارم شهر اراده ای برای رسیدگی و حل معضلات و مشکلات این منطقه از شهر وجود نداشت در حالی که این مسئله سالیان سال جز مطالبات شهروندان ساکن در این مناطق بود.


المیرا خاماچی: بازدید از پروژه های عمرانی در راستای نقش نظارتی شورای شهر
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: بازدید دوره ای اعضای شورای شهر از پروژه های عمرانی در راستای ایفای نقش نظارتی شورای شهر می باشد.
مهندس المیرا خاماچی افزود: پروژه های عمرانی، خدماتی و سلامت محور شهرداری تبریز در سال ۹۴ دارای پیشرفت عمرانی محسوس و قابل ملاحظه ای هستند.
وی با تقدیر از شهروندان بابت تحمل سختی ها و مشکلات حاصل از اجرای پروژه های عمرانی گفت: سعی مسئولان اجرایی پروژه ها در تکمیل و اجرای هرچه سریعتر پروژه ها و توسعه شهر تبریز می باشد.

محمد حسین جعفری: اجرای حجم گسترده پروژه های عمرانی رضایت شهروندان را در پی داشته است
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به حجم گسترده پروژه های عمرانی شهرداری تبریز گفت: اجرای حجم گسترده ای از پروژه های عمرانی در شهرداری تبریز موجب رضایت و خوشحالی شهروندان تبریزی شده است.
سردار محمد حسین جعفری گفت: اعضای شورای شهر و شهردار تبریز تمام همت و اراده خود را برای خدمتگذاری به شهروندان تبریز به کار بسته اند و مجموعه مدیریت شهری تبریز شبانه روزی برای این شهر زحمت می کشند.

آهور: کمبود فضای سبز در قسمتی از مناطق شهر تبریز مشهود است
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: هرچند در سالیان اخبر پروژه های مهم و قابل توجهی در حوزه فضای سبز صورت گرفته است اما در برخی مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار کمبود فضای سبز مشهود است.
دکتر ایران آهور با اشاره به مسیر گشایی شهرداری تبریز در منطقه ۴۲ متری افزود: انصافا در صورت اجرای این پروژه که در قالب طرح نجات تبریز تعریف شده است تحول عمیقی در این قسمت شهر بوجود می آید اما کمبود فضای سبز در این قسمت از شهر کاملا مشهود است و ضروری است که پارکها محله ای در این قسمت از شهر تعریف و اجرا شود. اولویت دیگر این قسمت از شهر بعد از بازگشایی ها اجرای پروژه های فضای سبز می باشد.

بهروز خاماچی: با همکاری نزدیک شهرداری و شورا توسعه تبریز شتاب گرفته است
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در اثر همگاری بسیار نزدیک شورای شهر تبریز و شهرداری این شهر در طول دو سال اخیر پیشرفت های بزرگی در توسعه این شهر اتفاق افتاده است.
استاد بهروز خاماچی گفت: در نتیجه تلاش زحمات شبانه روزی مهندسان، مدیران و کارگران شهرداری تبریز پروژه های مهم شهر با سرعت مناسبی در حال اجرا هستند که در آینده نزدیک تعدادی از این پروژه ها تقدیم شهروندان عزیز تبریز خواهد شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :