سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه بر شیوه خدمت دهی مراکز درمانی و اورژانس به مردم در ایام نوروز در مناطق مختلف کشور به صورت مستمر نظارت می شود، گفت: از ۲۵ اسفند ماه ۱۱ گروه ارزیاب به مناطق مختلف کشور اعزام شده‌اند.

به گزارش تبریزمن دکتر پیرحسین کولیوند گفت: ارائه خدمات خالصانه و رضایت مندی مردم در مراکز مختلف درمانی و اورژانس مهمترین اولویت ما به ویژه در ایام نوروز است.

وی با بیان اینکه به صورت مستمر بر شیوه عملکرد و اقدامات مراکز بهداشتی و درمانی و نیروهای اورژانسی در سراسر کشور نظارت می شود، افزود: از ۲۵ اسفند ماه تا ۱۴ فروردین ۹۶، ۱۱ گروه ارزیاب به مناطق مختلف کشور برای نظارت بر شیوه کار نیروهای اورژانسی اعزام می شوند.

کولیوند ادامه داد: این ۱۱ گروه از اورژانس کشور تمامی پایگاه های جاده ای و کمپ های سلامت را از نظر حضور نیروهای انسانی تخصصی، دارو و تجهیزات، نحوه ارائه خدمات و رضایت مندی مردم مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور عنوان کرد: این گروه ها در حوزه بیمارستانی تمامی اورژانس های بیمارستانی، شبکه های بهداشت، درمانگاه ها، داروخانه های شبانه روزی، دندانپزشکی ها، آزمایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سی تی اسکن را مورد بازدید قرار می دهند.

به گفته کولیوند، تمامی ارزیابی ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می شود و نحوه عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده به مردم را به صورت آنلاین نظارت می کنیم.

وی گفت: در استان تهران نیز از تمامی اورژانس های بیمارستانی و مراکز درمانی و دندانپزشکی به منظور ارتقای ارائه خدمات به مردم و نظارت بر نحوه خدمات دهی ارزیابی و بازدید به عمل می آید.

سرپرست اورژانس کشور افزود: هم اکنون ۴ گروه در شهرهای قم، اراک، خرم آباد، بروجرد،دزفول، اهواز،مهران ، ایلام، کرمانشاه، همدان،ساوه ،بندرعباس، بوشهر، قشم، بندر لنگه،شیراز، جیرفت، بم،کرمان، کاشان، اصفهان، یاسوج، شهرکرد و دلیجان در حال ارزیابی و نظارت می باشند.

وی با بیان اینکه کارشناسان مرکز مدیریت حوادث به صورت شبانه روزی در ستاد مرکز مدیریت حوادث وزارت بهداشت در ستاد خدمات سفر و گردشگری و همچنین ساختمان ترافیک پلیس راهور استقرار دارند، خاطرنشان کرد: این کارشناسان با حضور شبانه روزی خود می توانند در صورت بروز حوادث مدیریت جامعی را در جهت هدایت بحران داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :