یک بار دیگر و پیش از سفر تیم نفت به خارج از کشور مشکلات مالی این باشگاه رسانه‌ای شد آن هم این بار با تعطیل کردن تمرین!

خبرگزاری فارس: نفتی‌ها برای رسیدن به پول گروکشی می‌کنند؟

به گزارش تبریزمن، یک بار دیگر و در آستانه حضور تیم فوتبال نفت تهران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و چند روز قبل از اعزام این تیم به خارج از کشور صحبت از بی‌پولی این باشگاه و مشکلات عدیده این تیم به گوش می‌رسد آن هم در حالی که با توجه به حضور وزارت نفت پشت سر این باشگاه این بی‌پولی هرچند وجود دارد اما عجیب به نظر می‌رسد.

یکی از موارد عجیب از این بی‌پولی همین تمرین نکردن بازیکنان تیم نفت در تمرین اواخر هفته گذشته است. مربیان و بازیکنان این تیم وقتی به دلیل بی‌پولی اعتصاب کرده و تمرین نکردند نامه پر احساسی نوشته و آن را در اتفاقی عجیب در سایت رسمی باشگاه منتشر کردند تا شبهات این تعطیلی تمرین کمی بیشتر شود.

باشگاهی مثل نفت تهران حتی در برخی موارد اجازه انتشار جزئی‌ترین اخبارش را هم نمی‌دهد و عجیب اینجاست که چطور چنین باشگاهی با این سیاست کاری اتفاقی به این مهمی را از طریق سایت رسمی خودش رسانه‌ای می‌کند آن هم در حالی که اتفاقی مثلاً مثل مصدومیت ایمان مبعلی از طریق خود این سایت رسانه‌ای نمی‌شود.

موضوع عجیب دیگر تعطیلی تمرین نفت است. همین اتفاق برای پرسپولیس افتاد و بازیکنان این تیم نه به عنوان اعتصاب اما یک روز به دلیل بی‌پولی تمرین نکردند. اگر قرار باشد در لیگی که اکثر تیم‌های آن مشکلات عدیده مالی دارند، تیم‌ها تمریناتشان را به این دلیل تعطیل کنند که قاعدتاً دیگر فوتبالی در ایران وجود نخواهد داشت.

گروکشی؛ این مسئله‌ای است که به نظر می‌رسد یکی از سیاست‌های باشگاه نفت تهران برای رسیدن به پول است. در لیگ قهرمانان امسال که نفت به عنوان نماینده ایران در آن حاضر شده چند بار پیش از سفرهای خارجی این تیم صحبت از مشکلات مالی شده و حتی یک بار این تهدید صورت گرفت که شاید آنها نتوانند حتی برای انجام بازی به خارج از کشور بروند هرچند که این بار منصور قنبرزاده در مصاحبه‌اش با خبرگزاری فارس عنوان کرد: برای بازی با الاهلی به امارات خواهند رفت.

البته چیزی که در این میان وجود دارد این است که سال گذشته هم تیم نفت مشکلات مالی داشت اما این مشکلات پشت نتیجه‌گیری خوب این تیم پنهان شده بود اما حالا که نفت نتوانسته نتایج خوب سال قبل را تکرار کند این مشکلات هم خودی نشان داده است.

البته باید در نظر داشت که نفت علاوه بر بازی سنگین و حساس با الاهلی امارات بازی سنگین دیگری مقابل استقلال دارد و در صورت عدم نتیجه گیری در این بازی‌ها قطع به یقین مشکلات نفتی‌ها بیشتر هم می‌شود. در این میان مشخص نیست نقش هیات امنای این باشگاه چیست و چرا برخی مدیران باشگاه نفت که خود را دست راست وزیر نفت هم می‌دانستند چرا نمی‌توانند به این مشکلات غلبه کنند؟ شاید باید باور کرد که از زمانی که علیپور از باشگاه نفت رفت این تیم مشکلات عدیده مالی پیدا کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس، از طرف دیگر شنیده می‌شود که با قول‌هایی که به بازیکنان و مربیان نفت داده شده آنها از امروز تمریناتشان را از سر خواهند گرفت اما مشخص نیست وقتی گفته می‌شود وزیر نفت دستور پرداخت پول به باشگاه نفت را صادر کرده چرا این پول به دست زردپوشان تهرانی نمی‌رسد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :