با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر نفرات برتر جشنواره خوشنویسی مشق عشق معرفی شدند.

به گزارش تبریزمن، در این آیین  در رشته ی نستعلیق؛ »شهریار روزی طلب«به عنوان نفر اول، »تیمور خدابخش« به عنوان نفر دوم،  و »ابراهیم نظری« به عنوان نفر سوم معرفی شدند و همچنین از »حمید نصیرپور«، »حسین نصیرپور«، »شهرام فرشباف«، »عارف نصیرپور« و »میر علیرضا حسینی« با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

در رشته شکسته نستعلیق نیز »امیر دانش مراغه ای« به عنوان نفر اول و »یونس آتش بار« به عنوان نفر سوم معرفی شدند و هیأت داوران کسی را حائز رتبه دوم ندانستند.

همچنین در این رشته از »حبیب نصیرپور«، »امین هیهاتی آذر«، »علی نجمی«، »داود رسولی فر« و »اصغر مغفرت« با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است »میرحسین زنوزی«، »میرحیدر موسوی«، »محمدعلی فرزبود« و »محمدرضا اقتدارزاده« دواری دومین جشنواره خوشنویسی »مشق عشق« را بر عهده داشتند.

این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در قالب خلق آثار فاخر خوشنویسی با محوریت ایثار و شهادت و شهدای مدافع حرم و به خصوص شهید حاج سیدرضا مراثی در هفته دفاع مقدس برگزار شد.

 همچنین خلق آثار خوشنویسی فاخر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آشنایی هرچه بیشتر جامعه هنری و آحاد مردم با ادبیات حماسی ایران اسلامی و گرامی داشت خوشنویسان مطرح استان و همچنین معرفی خوشنویسان مستعد جوان و نوجوان استان از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :