به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندرانزلی امروز (یکشنبه) و از ساعت ۱۶:۳۰ در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر دو به سود شاگردان کمالوند خاتمه یافت. طبق برنامه این دیدار باید روز گذشته انجام میپذیرفت اما به دلیل نا مساعد بودن شرایط جوی به امروز موکول شد.

در نیمه اول بازی فرزاد حاتمی ابتدا ملوان را پیش انداخت اما در دقایق پایانی بازی جابر انصاری کار را به تساوی کشاند تا امید های گسترش فولاد برای کسب سه امتیاز کامل بازی همچنان باقی بماند.

با آغاز نیمه دوم و تنها ۳ دقیقه پس از آغاز بازی در این نیمه، محمد ابراهیمی در دقیقه ۴۸ از روی ضربه ایستگاهی و به زیبایی دروازه ملوانی ها را باز کرده و تیمش را هرچه بیشتر به کسب سه امتیاز حساس دیدار نزدیک تر کرد.

اما گل ابراهیمی پایان کار نبوده و شاگردان کمالوند بار دیگر به وسیله ی محسن حسینی به گل رسیدند تا پس از چندین و چند بازی که علی رغم شایستگی از کسب امتیاز محروم می ماندند، با دو برابر کردن اختلاف کسب برتری در این دیدار را قطعی کنند.

در ادامه شاگردان فیروزی کریمی سر تا پا حمله شده و چندین موقعیت صددرصد و خطرناک گلزنی روی دروازه نوشی صوفیانی ایجاد کردند اما با بدشانسی موفق به گلزنی نشدند تا اینکه سید جلال رافخایی، بازیکن با تجربه این تیم در دقیقه ۸۱ بازی و از روی نقطه پنالتی اختلاف را به یک گل رساند.

در ادامه نیز حملات ملوانی ها ادامه پیدا کرد و شاگردان کمالوند لحظات سختی را پشت سر گذاشتند تا اینکه داور سوت پایان بازی را به صدا درآورده و تیم گسترش فولاد تبریز با نتیجه سه بر دو در این دیدار حساس و نفس گیر به برتری رسید.

با این سه امتیاز تیم آبی پوش تبریزی ۲۶ امتیازی شده و تا رده یازدهم جدول بالا آمد. همچنین تا حد زیادی از استرس سقوط رهایی پیدا کرده و بازی های آینده را با آرامش نسبتا بیشتری برگزار خواهد کرد.

هواداران تبریزی به دلیل بازی حساس تیم های تراکتور و سپاهان استقبال چندانی از این بازی نداشتند.

ترکیب دو تیم:

گسترش فولاد: داود نوشی صوفیانی،، سید محسن حسینی، امید نظامی پور، علیرضا میرشفیعیان، مصطفی اکرامی، میثم تقی زاده، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی، جابر انصاری، لئوناردو پیمنتا و محمد ابراهیمی(۶۶ عادل سرشار)
سرمربی :فراز کمالوند

ملوان: ایمان صادقی، عزیز معبودی، عزت الله پورغاز (۴۶ احمد آهی)، حسین کنعانی، حسن جعفری، مازیار زارع، پژمان نوری، محمد آبشک (۶۲ رضا اعتمادی)، محسن یوسفی، فرزاد حاتمی و سید جلال رافخایی
سرمربی:فیروز کریمی

قضاوت این دیدار بر عهده غلامرضا جباری بود که در دقیقه ۴۴ بازی به محمد آبشک از تیم ملوان کارت زرد نشان داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :