به گزارش تبریزمن، مجید جلالی سرمربی تیم سایپا در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسازی گفت: امیدوارم بتوانیم در بازی فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. ۱۵ دقیقه اول همیشه غفلت کرده ایم و به همین خاطر نتوانستیم عملکرد و نتیجه خوبی هم کسب کنیم. به همین دلیل امیدوار هستیم بتوانیم در بازی فردا از همان ابتدای بازی شروع خوبی داشته باشیم.

وی در خصوص عدم حضور هواداران در این بازی ادامه داد: محرومیت هواداران تراکتورسازی و نبود آنها در بازی فردا برای ما یک امتیاز محسوب می شود ولی نمی دانم برای تیم تراکتورسازی چه تاثیری داشته باشد این موضوع را هم باید از تونی بپرسید.

سرمربی سایپا در ارتباط با حواشی رخ داده برای جواد نکونام اظهار کرد: خود من سعی می کنم هفته آینده در این مساله ورود کنم و با قلعه نویی نشست و صحبتی داشته باشم در فوتبال مسایلی به وجود می آید که البته اگه به وجود نیاید بهتر است البته تجربه نشان می دهد که این قضایا عایدی برای دو طرف ندارد به خاطر همین بهتر است بتوانیم در یک نشست در هفته آینده همه چیز را حل کنیم.

جلالی درباره مصدوم و محرومان تیم خود در بازی فردا افزود: خوشبختانه برای بازی فردا مصدوم و محرومی نداریم.

وی درباره وضعیت این تیم در آینده بیان کرد: برای هر بازی سعی می کنیم شناخت خود را به حریف زیاد کنیم و تمرینات خود را برای این بازی انجام داده ایم.

جلالی در پاسخ به این سوال که وقفه در بازی های لیگ چه در تأثیری در بازی تیم ها خواهد گذاشت و همچنین در خصوص تصمیمات کی روش تصریح کرد: این اعتراض ها الان جایی ندارد چرا که سازمان لیگ در ابتدای لیگ برنامه تیم ملی را داده بود اگر مشکلی داشت باید باشگاه ها در ابتدای لیگ اعتراض می کردند، و باید بگویم این وقفه ها قطعا به کیفیت بازی ها تاثیر خواهد گذاشت.

سرمربی سایپا در مورد نقاط قوت و ضعف تراکتورسازی و اینکه تراکتو امسال قوی است یا سال گذشته افزود : سوال مساله دار می پرسد من مربی سایپا هستم و نمی توانم در خصوص نقاط ضعف این تیم صحبت کنم. امیدوار هستم کیفیت بهتری داشته باشد


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :