شهردار تبریز، با صدور پیامی، ضمن گرامی‌داشت ۱۶ آذر روز دانشجو، بر لزوم نقش‌آفرینی دانشجویان در حرکت‌های علمی برنامه‌های مدیریت شهری تاکید کرد.به گزارش تبریزمن، در پیام دکتر صادق نجفی آمده است: گرامیداشت ۱۶ آذر، تکریم نقش تاریخی و ماندگار جوانانی است که در سال ۱۳۳۲ جان خود نثار ارزش‌ها و آرمان‌های متعالی جامعه کردند. مشی مقدسی که آن عزیزان سرافراز بنا گذاشتند، مسیر روشنی را پیش روی قشر دانشجو قرار داد که مقصد نهایی آن، ارتقای علمی و اخلاقی جامعه است.

وی ادامه داده است: دانشجوی امروز، با نگاهی ژرف و ایده‌پرداز و سینه‌ای سرشار از امید و آگاهی، چشم‌اندازهایی را که رصد آن‌ها برای سایر اقشار اجتماعی، به سختی میسر است، رصد کرده و در اختیار توسعه مادی و معنوی جامعه قرار می‌دهد.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرصت‌های حضور سازنده دانشجویان در جریان مدیریت شهری اظهار داشته است: امروز برنامه‌‌های مختلف شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، حمل‌و‌نقل و فضای سبز زمینه ارزشمندی است که می‌تواند با تاثیرپذیری از ایده‌های پژوهشی و مطالعاتی، به بهینه‌سازی هزینه‌ها و ارتقای کمی و کیفی دستاوردها بینجامد.

دکتر نجفی در پایان با گرامی‌داشت روز دانشجو، اظهار امیدواری کرده است مسیر پویا و روشنگر فعالیت‌های دانشجویی در خدمت شاخص‌های توسعه و عمران شهری باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :